Kasım Ayı Aylık Yemek Listesi

 

01.11.2019

Tavuk Çorbası / Karışık Kızartma / Yoğurt / Tatlı

04.11.2019

Kavurma  / Pirinç  Pilavı / Ayran / Salata  

05.11.2019

Ekşili Misket Köfte / Pirinç Pilavı / Salata  

06.11.2019

Yayla Çorbası / Peynirli Börek  / Ayran  / Meyve

07.11.2019

Kıymalı yeşil mercimek / Salçalı Makarna  / Kakaolu puding  

08.11.2019

Ezogelin Çorbası /Karışık Pide   / Salatası  / Ayran

11.11.2019

Mercimek Çorbası  / Pilav üstü tavuk / Salata

12.12.2019

Tas kebabı / Meyhane pilavı / Meyve

13.11.2019

Patlıcan Musakka / Pirinç Pilavı / Cacık

14.11.2019

Ezogelin Çorbası  / Karnabahar Graten / Elma dilimi Patates / Yoğurt

15.11.2019

Domates Çorbası  / Mezgit Balık  / Patates Püresi / Salata

25.11.2019

Kuru Fasulye  / Pirinç Pilavı  / Turşu   

26.11.2019

Etli Mevsim Türlüsü / Salçalı Makarna  / Cacık / Meyve

27.11.2019

Mercimek  Çorbası / Biber Dolması / Yoğurt  / Tatlı

28.11.2019

Tel Şehriye Çorbası  / Tavuk Kavurma / Makarna / Salata  

29.11.2019

Ezogelin Çorbası  / Mantı   / Yoğurt / Meyve


  

Sizlere sağlıklı, hijyen ve damak tadına uygun, severek tüketebileceğiniz yiyecekleri sunmaya çalışıyoruz.SEVGİLİ ÖĞRENCİLER; 

 

Temel prensibimiz, sizlerin sağlıklı, hijyen beslenmesi olduğu için, bizler gıdaların hijyenine, mutfağın hijyenine ve kişisel hijyene çok dikkat ediyoruz.

Sağlıklı ve başarılı bir eğitim yılı geçirmenizi diliyoruz. Ağız tadınızın daim olması dileğiyle.

 

Ekber PEKŞEN                               Ramazan ERDEN                                                              Ayser YILMAZ

         Aşçı                                                  Aşçı                                                                           Okul Müdürü

 

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si