İdari Kadro
Cemil GÜRSOY
Kurucu Temsilcisi
 
 
Ayser YILMAZ Özay DİNCER  Huriye ERSOY   Ümit GÜRSOY
Okul Müdürü Müdür Yardımcısı Müdür Yardımcısı  Muhasebe Müdürü

 Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 
 
Müjde Yorulmaz Buse UYSAL
   

 Anasınıfı Öğretmenlerimiz 
 
Arzu HARIMCI H.Deniz ÇAYIRLI
   

Sınıf Öğretmenlerimiz
 
 
Zahide ERDOĞAN Leyla ONAT Seray KORKMAZ Ayşe ÖZERDEM
1/A Sınıf Öğretmeni 1/B Sınıf Öğretmeni  2/A Sınıf Öğretmeni 2/B Sınıf Öğretmeni
 
Aygül BRADERİN Nuray KESKİN Erol ERDOĞAN Hidayet ATLIHAN
3/A Sınıf Öğretmeni 3/B Sınıf Öğretmeni  4/A Sınıf Öğretmeni 4/B Sınıf Öğretmeni
 
       
 Sadıka AKGÜN      
Sınıf Öğretmeni      

Türkçe Öğretmenlerimiz
 
Özlem AKÇİN Fatima ARSLAN Emine Gülden ÇOLAK
   8-A Sınıf Öğretmeni 6-A Sınıf Öğretmeni 

Fen ve Teknoloji Öğretmenlerimiz
 
Çilehan GÜRSOY Özlem KİPER Zeynep BİLEN
    7-B Sınıf Öğretmeni 

Matematik Öğretmenlerimiz
 
   
Anıl YALÇIN   Leyla Begüm DURGUT
7-A Sınıf Öğretmeni     

İngilizce Öğretmenlerimiz
 
Ayser YILMAZ Elvan GÖÇER Bilge ÖZDEMİR Dilşad BOZDAĞ
    8-B Sınıf Öğretmeni  
 
 
Tuğçe KARTAL Ayşe SEVEN Dilara GÖÇER Seynan KARGI
       

Sosyal Bilgiler Öğretmenlerimiz
 
 
Selçuk ZEYBEK Mustafa KULAKSIZ
   

  Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi  
 
 
Pınar ÇİNKO

   Almanca Öğretmenimiz   
 
Eylem AKDAĞ
6-B Sınıf Öğretmeni 

   Görsel Sanatlar Öğretmenimiz   
 
Funda ÇIRPAN

   Müzik Öğretmenimiz   
 
Önder YILDIRIM

   Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz   
 
Uğur DUMAN

    Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenlerimiz    
 
Selin FERİZCAN Oğuz ÖZER

   Satranç Öğretmenimiz   
 
Ufuk SUZAN

   Halk Oyunları Eğitmeni   
 
Gökhan TOPUZ

 


 

Yazı İşleri
 
 
Hediye SABANCI Seray ÇAMCI N. Tuğçe AYDINOĞLU
Hizmet Bölümü
 
Şükrü DÖNMEZ Dönay GÖKGÖZ Hatice YEĞEN Adem KÜÇÜKÇOBAN
Hizmetli Hizmetli Hizmetli Hizmetli
 
Ramazan ERDEN Ekber PEKŞEN Ayşe TUGAY Sabri KURT
Aşçı Aşçı Aşçı Yardımcısı Hizmetli
 
   
Erhan KOCA  
Aşçı Yardımcısı  

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si