2. Dönem 2. Veli Toplantısı

Sayın Velimiz;

  2018-2019 ders yılı İlkokul ve Ortaokul  II. Dönem II. Veli Toplantılarımız aşağıda belirtilen tarih, saat ve yerlerde yapılacaktır. Bu toplantımızda şimdiye kadar yapılan çalışmalar ile öğrencilerimizin başarı-başarısızlık durumları paylaşılacaktır.

  Toplantılarımıza katılımlarınızı önemle rica ederim.

 

        Ayser YILMAZ

        Okul Müdürü

 

 

Sınıflar

Tarih

Saat

Yer

İlkokul (1,2,3,4.sınıflar)

08.05.2019 Çarşamba

16:30

Sınıflarında

Ortaokul (5,6,7,8.Sınıflar)

09.05.2019 Perşembe

16:30

Sınıflarında-Birebir

Öğretmen Alımı

2019-2020 Eğitim Öğretim yılında açılacak olan Özel Fethiye Eğitim Kurumları Anaokulu için öğretmen alımları yapılacaktır. Başvuruların şahsen yapılması önemle rica olunur.

Eko Okullar

Eko-Okullar Programı okul öncesi ile ilk ve ortaokullarda çevre bilinci, çevre yönetimi ve sürdürülebilir kalkınma eğitimi vermek için uygulanan bir programdır. Katılımcı yaklaşımıyla okullardaki öğrenciler hem çevresel konularda bilgi edinirler, hem de ailelerini, yerel yönetimleri ve sivil toplum kuruluşlarını (STK) çevresel konularda bilinçlendirmede etkin rol alırlar. Program,okullarda ISO 14001/EMAS üzerine kurulmuş bir çevre yönetim sisteminin uygulanmasını da sağlar.

Devamını oku...

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si