Özel Fethiye’de İlkokula Veda, Ortaokula Merhaba Programı

             Özel Fethiye Eğitim Kurumları’nın 2023–2024 Ders yılı “4.Sınıflar İlkokula Veda, Ortaokula Merhaba Programı” okul kurucuları, öğretmenleri, öğrencileri, velileri ve okul çalışanlarının katılımı ile 11 Haziran 2024 Salı günü resmi bir tören ile gerçekleşti.

            Türkçe Öğretmenleri Fatima ARSLAN ve Sinem TOKATÇI’nın sunumuyla başlayan programa Okul Müdürü Sayın Ayser YILMAZ’ın konuşması ile devam edildi. Sınıf öğretmenlerimiz Zahide Erdoğan ve Leyla Onat’ın yaptığı konuşmanın ardından öğrencilerimiz vals dansını sergilediler.

            4. Sınıf öğrencilerinin sınıf öğretmenleri tarafından ortaokul öğretmenlerine teslim edildiği seremoni herkese duygusal anlar yaşattı. Daha sonra günü anısına öğrencilerimize albüm ve başarı belgeleri verildi. Öğrenciler coşkulu bir şekilde keplerini havaya atarak ortaokullu olmanın mutluluğunu yaşadılar. Özel Fethiye Eğitim Kurumları ailesi bir mutlu ana daha imzasını attı. Mezuniyet pastasını da kesen öğrenciler sevinç, hüzün ve mutluluğu bir arada yaşadılar.

Programın sonunda Okul Müdürümüz Sayın Ayser YILMAZ yaptığı konuşmada öğrencilerimizin coşkusunu hep birlikte yaşamanın mutluluğunu, her yönden destek veren ailelerin değerinin büyük olduğunu ifade ederek, tüm öğretmenlere, ailelere ve törene katılanlara teşekkür etti ve öğrencilerin ortaokul eğitimi yaşamlarında başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si