Özel Fethiye’de Okuma Bayramı Sevincimiz

Özel Fethiye Eğitim Kurumları 1. sınıfları 28-29 Mayıs 2024 tarihlerinde tüm öğrenci, öğretmen ve velilerin katılımıyla coşkulu bir programlarla okuma bayramlarını gerçekleştirdiler.

Geleceğimizin mimarları, Büyük Önder Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetin yılmaz bekçileri minikler, tüm ders yılı boyunca yaptıkları çalışmaların meyvesini, okullu olmanın verdiği heyecanı öğretmenleri ile birlikte hazırladıkları programla sundular. 1. Sınıf öğretmenlerimiz Ülkü Özyurt ve Şeyma Gültekin rehberliğinde hazırlanan programda öğrenciler “Alfabe Anne ve 29 Çocuğu ve Küçük Şeflerden Büyük Tarifler” oratoryosunu sergilediler. Müzik öğretmenleri eşliğinde çaldıkları melodikalardan sonra İngilizce şarkı söylediler. Halk oyunları öğretmenimiz eşliğinde dans ederek program sona erdi. Program boyunca ailelerinden de bolca alkış aldılar. Müzik ve danslarıyla birlikte büyük beğeni topladılar.

Program sonunda Okul Müdürü Ayser YILMAZ, “Öğrencilerimizi gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı kutluyor, öğrencilerimizin başarılarının eğitim öğretim hayatlarının ilk yılında olduğu gibi artarak devam etmesini diliyorum. Misafirlerimize de katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si