Özel Fethiye 2024 Cambridge ESOL Sınavları Yapıldı.

Bir yabancı dilin ne derece iyi öğrenildiğinin anlaşılabilmesi için başvurulacak en güvenilir yöntem uluslararası geçerliliği olan sınavlarla öğrencilerin bilgilerinin sınanmasıdır. Bu bağlamda en yaygın olarak kullanılan sınavlar, Cambridge Üniversitesi tarafından hazırlanan Cambridge ESOL (English for Speakers of Other Languages) sınavlarıdır. Avrupa Dil Portfolyosu (The European Language Portfolio), bireylerin dil öğrenme nitelik ve deneyimlerini Avrupa standartlarında yansıta bilindiği bir araçtır.
Özel Fethiye Eğitim Kurumları olarak yabancı dil eğitimimizin düzeyini belirlemek için öğrencilerimizi uluslararası geçerliği olan bu sınavlara yönlendirmekte ve sertifika almalarını sağlamaktayız. Okulumuz öğrencileri 2004 yılından bu yana bu sınavlara katılmakta ve sınav merkezi olmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Cambridge Esol sınavlarının birinci basamağı olan starters sınavlarından başlayarak movers, flyers, ket ve pet aşamalarına bu yılda 114 öğrencimiz başvuru yapmıştır. 4. Sınıf öğrencilerimizden 8. Sınıf öğrencilerimize kadar her sene Avrupa Portfolyosunun önemli bir aşaması olan Cambridge sınavlarında büyük başarı elde etmekteyiz. 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü Özel Fethiye Eğitim Kurumları’nda gerçekleşen sınavlarda öğrencilerimiz rahat bir ortamda sınava girmenin mutluluğunu yaşadılar.

 

 

 

 

 

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si