Özel Fethiye’de Kermes Günleri

Okulumuzda, okul aile birliği velileri tarafından düzenlenen kermesler tamamlandı.

2022-2023 ders yılının başında okul aile birliği tarafından yapılan toplantı sonucunda okulumuzda farklı zamanlarda kermes yapılması kararlaştırılmıştı. Her ay farklı sınıflarla birlikte yapılan kermesler 1. Sınıfların kermesi tamamlandı.

Ev yapımı ürünler öğrencilerimiz tarafından çok beğenildi. Okul aile birliği başkanımız Sayın Semra Küp kermes ile ilgili olarak “Yaptığımız bu çalışmalar öğrencilerimiz tarafından beğeni topladı. Kermes sonucunda elde edilen gelirler ise daha sonra herhangi bir yere yardım için kullanılacaktır.” dedi.

 Okul yönetimi olarak da okul aile birliğine ve diğer velilerimize öğrencilerimiz için yaptıkları bu etkinliklerden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

 

 

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si