ÖZEL FETHİYE BAHAR COŞKUYLA KARŞILANDI

  Özel Fethiye Eğitim Kurumlarında yoğun ders maratonu içerisinde bir mola vermek, eğlenmek ve baharı karşılamak amacıyla 11. Geleneksel Bahar Şenliği düzenlendi. Şenlikte tüm öğretmenler, öğrenciler ve veliler bir aradaydı.

Geleneksel hale gelen bahar şenliğinin bu yıl on birincisi düzenlendi. Okul bahçesindeki yemeğin ardından tüm öğrencilerin dansıyla şenlik başladı. Daha sonra müzik öğretmenimiz eşliğinde öğretmen ve öğrencilerden oluşturulan orkestra ile mini konser verdiler. Öğrenciler resim öğretmenimiz eşliğinde tişört boyadılar. Daha sonra öğrencilerimiz Beden Eğitimi Öğretmenimiz eşliğinde çuval yarışı, sandalye çekme ve halat çekme yarışmaları yapıldı. Okul Aile birliği tarafından lokma ikramının yapıldığı şenlik eğlenceli geçti.
Özel Fethiye Eğitim Kurumları öğretmeni, öğrencisi, velisiyle hep beraber baharın neşesi, sevinci ve heyecanıyla güzel bir güne tanıklık ettiler. Herkes yoruluncaya kadar gönüllerince şarkı söyleyip dans ettiler. Aile sıcaklığının, dostluğun, samimiyetin olduğu ortam tüm katılımcıların yüzlerine gülümseme şeklinde yansımıştı. Hep birlikte daha nice baharlara diyen Özel Fethiye Eğitim Kurumlarında bu bahar günü herkesi imrendirecek güzellikteydi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si