ÖZEL FETHİYE ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SEVİNCİ

 Çocuklarımızın değerini bilmek onlara gereken önemi vermek ile olur. Bu değeri veren önderimiz Atatürk çocuklarımıza 23 Nisan’ı hediye etmiş ve bu günü çocuk bayramı olarak tüm dünya çocuklarına sunmuştur.

Bugünün çocukları olanların yarın büyüyerek ülkeye faydalı bireyler olması, devlet ve millet idaresinde görev alacak olmaları aslında onların hassasiyetle yetiştirilmelerini gerektirmektedir. Bu bilince sahip olan Özel Fethiye Eğitim Kurumlarında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla, heyecanla ve bir bayram sevinci ile kutlandı. Okul bahçesinden koridorlara, sınıflardan panolara okulun her köşesinde bayram sevinci ve neşesi yansıtıldı, her yer öğrencilerin yaptığı resimler ve yazdığı şiirlerle süslendi. 25.04.2023 Salı günü okul bahçesinde yapılan program Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Okul Müdürü Sayın Ayser Yılmaz’ın bayram kutlaması ve günün anlam ve önemi anlatan konuşmanın 4. Sınıf öğrencilerinin konuşmasıyla devam edildi. 3. Ve 4. Sınıf öğrencilerinden oluşan okul korosu ve orkestrası ise ayakta alkışlandı. Anasınıfları, 1. 2. Ve 3. sınıf öğrencileri hazırlamış oldukları halkoyunları gösterileri ve bando eşliğinde geçit töreni ile bayram kutlamalarımız sona erdi.
Yaşasın 23 Nisan, karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gün…
Yaşasın Yurdumuzun temeli, geleceğimiz çocuklarımız...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si