Özel Fethiye Antalya’da

Özel Fethiye Eğitim Kurumları Gezi, Tanıtım ve Turizm Kulübü tarafından Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle organize edilen Antalya Devlet Tiyatrosu “Herkes için Keloğlan” oyunu ve Antalya gezisi çok renkli geçti.

09/04/2023 tarihinde Antalya iline düzenlenen geziye 6 öğretmen ile Özel Fethiye Eğitim Kurumları ilkokul öğrencileri katıldı. Birlik ve beraberliğin neşeli saatlere dönüştüğü kültür gezisinde öğrencilerimiz bolca moral depoladılar.
Öğrenciler gezinin ilk durağın olan Antalya Akvaryumda bulunan bölümleri gezdi. Akvaryum içerisindeki “Face 2 Face, wax Museum, Wildpark, XD Cinema” bölümlerini gördüler. Antalya Akvaryum turundan sonra öğrenciler Antalya Devlet Operası ve Balesi binasına geçerek burada oynanan “Herkes için Keloğlan” oyununu izlediler. Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle yapılan organizasyonda öğrenciler “Herkes için Keloğlan” oyununu izlerken eğlenceli zaman geçirdiler. Tiyatro sonunda öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.
Gezi boyunca bolca fotoğraf çeken öğrenciler çok eğlenceli, güzel ve unutulmaz anlar yaşadılar.

 

 

 

 

 

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si