Özel Fethiye’de Karne Heyecanı 2020

Özel Fethiye Eğitim Kurumları öğrencileri, 19 Haziran 2020 Cuma günü temsili olarak verilen karne ile tatile başladılar.

Özel Fethiye Eğitim Kurumları öğrencileri, 09 Eylül 2019 Pazartesi günü başladıkları 2019-2020 eğitim-öğretim yılına, 19 Haziran 2020 Cuma günü temsili olarak verilen karne ile veda ettiler. Covid-19 salgını nedeniyle buruk bir yılsonu yaşayan Özel Fethiye Eğitim Kurumları öğrencisiz bir törenle yaz tatiline başladı. Okul Müdürü Ayser Yılmaz tüm sınıflara online bağlanarak uzaktan eğitim sürecinde gösterdikleri gayretli ve sabırlı çalışmalar için öğrencileri tebrik ederek iyi tatiller dileklerinde bulundu.  

Özel Fethiyeli ailesi olarak tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimizi 2019-2020 eğitim-öğretim yılındaki çalışmaları ile uzaktan eğitim sürecinde gösterdikleri gayret, sabır ve özveri için tebrik ediyor ve iyi tatiller diliyoruz.

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si