Fethiye'nin Dev Adamları Özel Fethiye’de

Lokman Hekim Fethiye Belediye Spor Kulübü basketbol oyuncuları ve teknik kadrosu okulumuz salonunda düzenlenen “Spor ve Sağlık” konulu söyleşiye katıldılar.

Okulumuz salonunda düzenlenen söyleşiye Lokman Hekim Fethiye Belediye Spor Kulübünden Baş antrenör Alkım AY, oyuncular takım kaptanı Sercan Ergin, Ozan Dilik, Darnell Angelo, Erick Neal, Doğukan Sönmez katıldı. Söyleşiye Baş antrenör Alkım AY teşekkür konuşması yaparak ve oyuncularını tanıtarak başladı. Alkım Ay konuşmasında kulüp çalışmalarına, hedeflerine ve şuan bulundukları duruma değindi. Daha sonra sporun önemi, eğitim hayatına etkisini, başarma süreçlerini, sporu hayatlarının neresinde bulundurmaları gerektiğini, sağlık için neler yapmaları gerektiğini anlattı. Alkım Ay’ın konuşmasından sonra sırayla oyuncular kendilerini tanıtarak çalışmaları hakkında bilgiler aktarıp, bulundukları nokta nasıl geldikleri konusunda bilgiler verdiler. Söyleşiye katılan öğrenciler oyunculara büyük ilgi gösterdi. Soru cevaplarla devam eden söyleşi Alkım Ay’ın Cumartesi günü oynanacak maça öğrencileri davetiyle sona erdi.

Lokman Hekim Fethiye Belediye Spor Kulübü Baş antrenörü Alkım AY söyleşi sonunda yaptığı açıklamada, “Sporla eğitimin birlikte yürütüldüğü takdirde öğrencilerin başarısının arttığına dikkat çekti. Ay, Özel Fethiye Eğitim Kurumları yetkililerinden bugün söyleşi ile ilgili davet alınca çok mutlu olduk. Basketbolun eğitime olan katkısı, çocukların geleceği açısından spor yapmalarının faydalarını anlattık. Ben ve oyuncularımız daha önceki tecrübelerimize dayanarak tecrübelerimizi paylaştık. Bizleri davet ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. Umarız çocuklarımız çok başarılı olurlar” diye konuştu.

Okul müdürümüz Sayın Ayser YILMAZ da söyleşi sonunda, “Eğitim Kurumları olarak çocukların eğitim ve öğretiminde her konuyu önemsiyor ve bu konuda onların bilinçlenmesi için gereken çalışmaları yapıyoruz. Bugün de Lokman Hekim Fethiye Belediye Spor Kulübü basketbol oyuncuları ve teknik kadrosu konuğumuz oldular. Öğrencilerimize sporun hayatımızdaki önemi, bedenimize, ruhumuza, sağlımıza ve başarımıza katkısını anlatmaları amacıyla okulumuza davet ettik. Minik bir söyleşi gerçekleştirdik. Çocuklarımız da çok coşkuyla karşıladılar, çok mutlu oldular.   Lokman Hekim Fethiye Belediye Spor Kulübü basketbol oyuncuları ve teknik kadrosuna teşekkür ediyoruz, meslek hayatlarında ve şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz” dedi.


 

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si