Özel Fethiye Eğitim Kurumları 1995 yılında geleceğin nesillerini çağdaş, laik, Cumhuriyet ilkelerine sahip çıkan, Ulu önder Atatürk’ün yolunda ilerleyerek Türkiye Cumhuriyeti’nin bekçileri ve aynı zamanda dünya insanı olarak yetiştirmek üzere eğitim dünyasına adım atmış geniş bir ailedir. Kaliteli eğitim ile kaliteli bireyler yetiştirmek için çalışıyor, her gün yeni fikirlerle öğrencilerimizi geliştiriyoruz.

Özel Fethiye Eğitim Kurumları Ailemize katılmak için bizimle iletişime geçin. Ekte bulunan İK formunu indirin ve doldurduktan sonra Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderiniz.

En kısa zamanda sizlerle iletişime geçilecektir.

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si