Kasım Ayı Aylık Yemek Listesi

  

02.11.2020

Ezogelin Çorbası / Patates Musakka / Salata  / Meyve

03.11.2020

Kıymalı yeşil mercimek  / Sebzeli makarna  / Piramit tatlısı  

04.11.2020

İzmir Köfte / Pirinç Pilavı / Cacık

05.11.2020

Tavuk Çorbası / Karışık kızartma / Yoğurt  / Meyve

06.11.2020

Mercimek çorbası  / Mezgit Balık   / Patates püresi/Salata  

09.11.2020

Taze barbunya /Bulgur pilavı   / Salatası  / Helva

10.11.2020

Mercimek Çorbası  / Tavuk kavurma  / Salçalı makarna / Cacık

11.11.2020

Arpa şehriyeli çorba / Kadınbudu köfte /Elma dilimi patates/Salata

12.11.2020

Yayla Çorbası / Ispanak boranı /Yoğurt/Meyve

13.11.2020

Karışık pide  / Salata / Ayran

23.11.2020

Domates Çorbası  / Mantı /Yoğurt/Meyve

24.11.2020

Mercimek Çorbası   / Et kavurma   / Pirinç Pilavı / Salata    

25.11.2020

Tel şehriye Çorbası  /  Biber Dolması / Yoğurt   Meyve

26.11.2020

Ezogelin Çorbası / Başemal soslu tavuk / Salata  

27.11.2020

Mercimek Çorbası  / Mezgit Balık /Patates püresi / Salata  

30.11.2020

Kuru fasulye   /  Pirinç Pilavı   / Salata  / Meyve


Sizlere sağlıklı, hijyen ve damak tadına uygun, severek tüketebileceğiniz yiyecekleri sunmaya çalışıyoruz.SEVGİLİ ÖĞRENCİLER;
  

 

Temel prensibimiz, sizlerin sağlıklı, hijyen beslenmesi olduğu için, bizler gıdaların hijyenine, mutfağın hijyenine ve kişisel hijyene çok dikkat ediyoruz.

Sağlıklı ve başarılı bir eğitim yılı geçirmenizi diliyoruz. Ağız tadınızın daim olması dileğiyle.

 

Ekber PEKŞEN                               Ramazan ERDEN                                                              Ayser YILMAZ

         Aşçı                                                  Aşçı                                                                           Okul Müdürü

 

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si