Spor Tesisleri

Özel Fethiye Eğitim Kurumlarında öğrencilere sportif faaliyetlerde ve Beden Eğitimi derslerinde temel spor dallarında kullanabilecekleri hareket bilgileri ve becerilerinin kazandırılması hedeflenmektedir. Bu çalışmalar yapılırken de gelişimleri göz önüne alınarak yaş gruplarına uygun çalışmalar yapılmaktadır.

Okulumuz bünyesinde uluslararası standartlarda oluşturulmuş tenis kortu, halı saha, basketbol sahası ve voleybol sahaları ayrıca okul bahçesinde oluşturulan oyun alanları bulunmaktadır. Sportif faaliyetler, Beden Eğitimi dersleri, oyun aktiviteleri bu sahalarda ve oyun alanlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca anasınıfı öğrencilerimiz de kendileri için oluşturulan alanda oyunlarını oynamakta, sportif faaliyetlerini de diğer alanlarda gerçekleştirmektedir. Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilmeleri için soyunma odaları ve spor odası da mevcuttur.

 

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si