5/A Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 21.03.2019 23.05.2019
 Matematik 29.03.2019 24.05.2019
 Fen Bilimleri 13.03.2019 17.05.2019
 Sosyal Bilgiler 19.03.2019 21.05.2019
 İngilizce 14.03.2019 09.05.2019
 Din. Kül. ve Ahlak Blg. 28.03.2019 23.05.2019
 Seçmeli Dil (ALMANCA)     29.03.2019 21.05.2019

  

5/B Sınıfı     
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 21.03.2019

23.05.2019

 Matematik 29.03.2019 24.05.2019
 Fen Bilimleri 12.03.2019 17.05.2019
 Sosyal Bilgiler 19.03.2019 21.05.2019
 İngilizce 14.03.2019 09.05.2019
 Din. Kül. ve Ahlak Blg. 29.03.2019 24.05.2019
 Seçmeli Dil (ALMANCA)    26.03.2019 22.05.2019


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 
  

6/A Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 28.03.2019 16.05.2019
 Matematik 25.03.2019 20.05.2019
 Fen Bilimleri 01.03.2019 24.05.2019
 Sosyal Bilgiler 01.04.2019 27.05.2019
 İngilizce    
 Din. Kül. ve Ahlak Blg. 25.03.2019 20.05.2019
 Bilişim Tek.ve Yazılım    29.03.2019 10.05.2019
 Almanca 27.03.2019 30.05.2019
 Seçmeli Matematik Uyg. 05.03.2019 09.04.2019
 Seçmeli Bilim Uyg. 29.03.2019 03.05.2019
 Seçmeli Yabancı Dil    

 

6/B Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 28.03.2019 16.05.2019
 Matematik 25.03.2019 20.05.2019
 Fen Bilimleri 01.03.2019 24.05.2019
 Sosyal Bilgiler 01.04.2019 27.05.2019
 İngilizce    
 Din. Kül. ve Ahlak Blg. 26.03.2019 21.05.2019
 Bilişim Tek.ve Yazılım   28.03.2019 09.05.2019
 Almanca 25.03.2019 21.05.2019
 Seçmeli Matematik Uyg. 07.03.2019 11.04.2019
 Seçmeli Bilim Uyg. 29.03.2019 03.05.2019
 Seçmeli Yabancı Dil    

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7/A Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 15.03.2019 17.05.2019
 Matematik 28.03.2019 23.05.2019
 Fen Bilimleri 27.02.2019 22.05.2019
 Sosyal Bilgiler 02.04.2019 14.05.2019
 İngilizce 11.03.2019 29.04.2019
 Din. Kül. ve Ahlak Blg. 25.03.2019 20.05.2019
 Teknoloji ve Tasarım      
 Almanca 29.03.2019 30.04.2019
 Seçmeli Matematik Uyg. 06.03.2019 10.04.2019
 Seçmeli Bilim Uyg. 27.03.2019 30.04.2019
 Seçmeli Yabancı Dil 19.03.2019 03.05.2019

 

7/B Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 15.03.2019 17.05.2019
 Matematik 29.03.2019 24.05.2019
 Fen Bilimleri 27.02.2019 22.05.2019
 Sosyal Bilgiler 03.04.2019 15.05.2019
 İngilizce 11.03.2019 29.04.2019
 Din. Kül. ve Ahlak Blg. 25.03.2019 20.05.2019
 Bilişim Tek.ve Yazılım      
 Almanca 29.03.2019 30.04.2019
 Seçmeli Matematik Uyg. 05.03.2019 09.04.2019
 Seçmeli Bilim Uyg. 27.03.2019 30.04.2019
 Seçmeli Yabancı Dil 19.03.2019 03.05.2019

 

7/C Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 15.03.2019 17.05.2019
 Matematik 26.03.2019 21.05.2019
 Fen Bilimleri 27.02.2019 22.05.2019
 Sosyal Bilgiler 02.04.2019 15.05.2019
 İngilizce 22.03.2019 10.05.2019
 Din. Kül. ve Ahlak Blg. 28.03.2019 23.05.2019
 Bilişim Tek.ve Yazılım      
 Almanca 25.03.2019 30.05.2019
 Seçmeli Matematik Uyg. 04.03.2019 08.04.2019
 Seçmeli Bilim Uyg. 27.03.2019 30.04.2019
 Seçmeli Yabancı Dil 29.03.2019 16.05.2019

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8/A Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 26.03.2019 17.05.2019
 Matematik 29.03.2019 14.05.2019
 Fen Bilimleri 28.02.2019 22.05.2019
 İnkilap Tarihi ve  Atatürkçülük 01.04.2019 12.04.2019
 İngilizce 21.03.2019 02.05.2019
 Teknoloji ve Tasarım    
 Din Kül. ve Ahlak Blg.  27.03.2019  22.05.2019 
 Seçmeli Matematik Uyg. 11.03.2019 12.04.2019
 Seçmeli Bilim Uyg. 28.03.2019 02.05.2019
 Seçmeli Yabancı Dil 02.04.2019 16.05.2019
 Almanca 28.03.2019 02.05.2019

 

8/B Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 25.03.2019 20.05.2019
 Matematik 29.03.2019 24.05.2019
 Fen Bilimleri 28.02.2019 23.05.2019
 İnkilap Tarihi ve  Atatürkçülük 29.03.2019 17.05.2019
 İngilizce 21.03.2019 14.05.2019
 Teknoloji ve Tasarım    
 Din Kül. ve Ahlak Blg.  27.03.2019  22.05.2019 
 Seçmeli Matematik Uyg. 11.03.2019 12.04.2019
 Seçmeli Bilim Uyg. 28.03.2019 02.05.2019
 Seçmeli Yabancı Dil 02.04.2019 16.05.2019
 Almanca 26.03.2019 02.05.2019

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si