5/A Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 21.10.2019 23.12.2019
 Matematik 01.11.2019 27.12.2019
 Fen Bilimleri 24.10.2019 19.12.2019
 Sosyal Bilgiler 13.11.2019 03.01.2019
 İngilizce 15.11.2019 20.12.2019
 Din. Kül. ve Ahlak Blg. 06.11.2019 25.12.2019
 Seçmeli Dil (ALMANCA)     04.11.2019 16.12.2019

  

5/B Sınıfı     
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 21.10.2019

23.12.2019

 Matematik 01.11.2019 27.12.2019
 Fen Bilimleri 23.10.2019 18.12.2019
 Sosyal Bilgiler 12.11.2019 17.12.2019
 İngilizce 14.11.2019 19.12.2019
 Din. Kül. ve Ahlak Blg. 05.11.2019 24.12.2019
 Seçmeli Dil (ALMANCA)    04.11.2019 16.12.2019


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 
  

6/A Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 07.11.2019 26.12.2019
 Matematik 01.11.2019 30.12.2019
 Fen Bilimleri 15.10.2019 03.12.2019
 Sosyal Bilgiler 06.11.2019 25.12.2019
 İngilizce 25.10.2019  13.12.2019
 Din. Kül. ve Ahlak Blg. 08.11.2019 27.12.2019
 Bilişim Tek.ve Yazılım   12.11.2019 17.12.2019
 Almanca 13.11.2019 18.12.2019
 Seçmeli Matematik Uyg. 16.10.2019 04.12.2019
 Seçmeli Bilim Uyg. 05.11.2019 24.12.2019
 Seçmeli Yabancı Dil 23.10.2019  11.12.2019

 

6/B Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 07.11.2019 26.12.2019
 Matematik 01.11.2019 30.12.2019
 Fen Bilimleri 14.10.2019 02.12.2019
 Sosyal Bilgiler 04.11.2019 23.12.2019
 İngilizce 25.10.2019 13.12.2019
 Din. Kül. ve Ahlak Blg. 08.11.2019 27.12.2019
 Bilişim Tek.ve Yazılım   12.11.2019 17.12.2019
 Almanca 18.10.2019 06.12.2019
 Seçmeli Matematik Uyg. 25.10.2019 05.12.2019
 Seçmeli Bilim Uyg.

06.11.2019

25.12.2019
 Seçmeli Yabancı Dil 22.10.2019 10.12.2019 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7/A Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 04.11.2019 03.12.2019
 Matematik 05.11.2019 24.12.2019
 Fen Bilimleri 18.10.2019 06.12.2019
 Sosyal Bilgiler 13.11.2019 30.12.2019
 İngilizce 12.11.2019 17.12.2019
 Din. Kül. ve Ahlak Blg. 07.11.2019 26.12.2019
 Teknoloji ve Tasarım      
 Almanca 11.11.2019 09.12.2019
 Seçmeli Matematik Uyg. 14.10.2019 02.12.2019
 Seçmeli Bilim Uyg. 08.11.2019 27.12.2019
 Seçmeli Yabancı Dil 23.10.2019 11.12.2019

 

7/B Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 04.11.2019 05.12.2019
 Matematik 05.11.2019 24.12.2019
 Fen Bilimleri 18.10.2019 06.12.2019
 Sosyal Bilgiler 15.11.2019 03.01.2020
 İngilizce 12.11.2019 17.12.2019
 Din. Kül. ve Ahlak Blg. 22.11.2019 10.12.2019
 Teknoloji ve Tasarım      
 Almanca 11.11.2019 09.12.2019
 Seçmeli Matematik Uyg. 16.10.2019 04.12.2019
 Seçmeli Bilim Uyg. 08.11.2019 27.12.2019
 Seçmeli Yabancı Dil 25.10.2019 13.12.2019

 

8/A Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 06.11.2019 18.12.2019
 Matematik 01.11.2019 27.12.2019
 Fen Bilimleri 17.10.2019 15.12.2019
 Sosyal Bilgiler 04.11.2019 23.12.2019
 İngilizce 25.10.2019 13.12.2019
 Din. Kül. ve Ahlak Blg. 05.11.2019 24.12.2019
 Teknoloji ve Tasarım  -  -
 Almanca 13.11.2019 25.12.2019
 Seçmeli Matematik Uyg. 16.10.2019 02.12.2019
 Seçmeli Bilim Uyg. 07.11.2019 26.12.2019
 Seçmeli Yabancı Dil 21.10.2019 09.12.2019

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8/B Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 06.11.2019 19.12.2019
 Matematik 31.10.2019 26.12.2019
 Fen Bilimleri 18.10.2019 06.12.2019
 İnkilap Tarihi ve  Atatürkçülük 04.11.2019 23.12.2019
 İngilizce 25.10.2019 13.12.2019
 Teknoloji ve Tasarım    
 Din Kül. ve Ahlak Blg.  11.11.2019  30.12.2019 
 Seçmeli Matematik Uyg. 15.10.2019 03.12.2019
 Seçmeli Bilim Uyg. 08.11.2019 27.12.2019
 Seçmeli Yabancı Dil 21.10.2019 09.12.2019
 Almanca 13.11.2019 25.12.2019

 

8/C Sınıfı      
1. Yazılı 2. Yazılı
 Türkçe 05.11.2019 18.12.2019
 Matematik 31.10.2019 26.12.2019
 Fen Bilimleri 18.10.2019 06.12.2019
 İnkilap Tarihi ve  Atatürkçülük 06.11.2019 25.12.2019
 İngilizce 21.10.2019 16.12.2019
 Teknoloji ve Tasarım    
 Din Kül. ve Ahlak Blg.  04.11.2019  23.12.2019 
 Seçmeli Matematik Uyg. 15.10.2019 03.12.2019
 Seçmeli Bilim Uyg. 08.11.2019 27.12.2019
 Seçmeli Yabancı Dil 28.10.2019 24.12.2019
 Almanca 14.11.2019 19.12.2019

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si