COOKING IS FUN!

The students prepared  some delicious cookies  and cakes at home .They enjoyed having them at school with their mates.

Özel Fethiye İlkokulu/ Ortaokulu Yabancı diller bölümü olarak dil öğretimine çpk önem veriyoruz. Öğrenciler   dili yaparak, yaşayarak ve uygulayarak öğrenmekten daha çok edinirler ve dil edinimi çok önemlidir.

8.sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersi 3. Ünite ‘COOKING’ kapsamında kek , kurabiye ve yemek tarifleri yazmışlar ve  bu çalışmalarını sınıfta sunmuşlardır. İsteyen öğrenciler yazdıkları tarifteki yiyecekleri evlerinde yaparak okulda arkadaşlarına ikram etmişlerdir. Bu etkinlikteki hedef öğrencilerin araştırma  ve sunum yapma kabiliyetlerini geliştirmek ve yaparak ve yaşayarak öğrenmelerini sağlamaktır.

 
Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa