Özel Fethiye Yabancı Diller Zümresi Eğitim Seminerinde

Özel Fethiye Eğitim Kurumları yabancı diller zümresi yabancı dil eğitiminin verimliliğini daha da artırmak için farklı zaman ve yerlerde düzenlenen seminerlere katıldı.

27 Nisan 2018 Cuma günü Atina'da “MM Publishing” tarafından “Computer based learning(Bilgisayar tabanlı öğrenme)” konulu uluslararası bir seminer gerçekleştirilmiştir. Bu seminerde 21. Yüzyıl çocuğuna bilgisayar destekli verilen eğitimin etkisi ve önemi üzerine bilgi verilmiştir. Yabancı Diller Zümre Başkanı Elvan GÖÇER’in de katıldığı bu seminerde konuşmacı olarak, yüzlerce İngilizce ders kitapları yazmış usta yazarlar ve uzman eğitmenler katılmışlardır.

28 Nisan 2018 Cumartesi günü de Fethiye’de Express Publishing tarafından gerçekleştirilen seminere yabancı dil öğretmenlerimizden Bilge ÖZDEMİR, Dilşad BOZDAĞ ve Bengü ÖZTÜRK katılmışlardır. Seminere Express publishing eğitim danışmanlarından “Judith ÇUBUKÇU ve Seema SHAD”  konuşmacı olarak katılmıştır. Ege ve Akdeniz Bölgesi'nde yabancı dil öğretmenleri için düzenlenen seminerde teknoloji kullanımının eğitim üzerindeki etkisi konularına değinilmiştir. Sınıfta kullanılabilecek ve öğrencilerin yaratıcılığını artırabilecek farklı etkinlikler, oyunlar ve videolar sunulmuştur.

Seminerde ayrıca yabancı dil öğreniminin diğer derslerle nasıl entegre edildiği anlatılmış ve bu durumun dil öğrenimine ne kadar kolaylık sağladığı anlatılmıştır.

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa