2018-2019 Sınav Tarihleri


5A SINIFI

 

1. Yazılı

2. Yazılı

3. Yazılı

Türkçe

14.11.2018

26.12.2018  

Matematik

16.11.2018

21.12.2018

 

Fen Bilimleri

31.10.2018

07.12.2018

 

Sosyal Bilgiler

09.10.2018

28.12.2018

 

İngilizce

12.11.2018

20.12.2018

 

Din Kül. ve Ahlak Bil.

15.11.2018

27.12.2018

 

Seçmeli Yabancı Dil (Almanca)

16.11.2018

28.12.2018

 

 

5B SINIFI

 

1. Yazılı

2. Yazılı

3. Yazılı

Türkçe

14.11.2018

26.12.2018

 

Matematik

15.11.2018

21.12.2018

 

Fen Bilimleri

30.10.2018

07.12.2018

 

Sosyal Bilgiler

09.10.2018

28.12.2018

 

İngilizce

12.11.2018

20.12.2018

 

Din Kül. ve Ahlak Bil.

16.11.2018

04.01.2018

 

Seçmeli Yabancı Dil (Almanca)

13.11.2018

25.12.2018

 

 

6A SINIFI

 

1. Yazılı

2. Yazılı

3. Yazılı

Türkçe

12.11.2018

24.12.2018

 

Matematik

15.11.2018

20.12.2018

 

Fen Bilimleri

25.10.2018

06.12.2018

 

Sosyal Bilgiler

16.11.2018

28.12.2018

 

İngilizce

23.11.2018

21.12.2018

 

Din Kül. ve Ahlak Bil.

05.11.2018

17.12.2018

 

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım

 

 

 

Almanca

14.11.2018

26.12.2018

 

Seçmeli Matematik Uygulamaları

16.10.2018

27.11.2018

 

Seçmeli Bilim Uygulamaları

16.11.2018

28.11.2018

 

Seçmeli Yabancı Dil

21.11.2018

19.12.2018

 

 


6B SINIFI

 

1. Yazılı

2. Yazılı

3. Yazılı

Türkçe

12.11.2018

24.12.2018

 

Matematik

13.11.2018

18.12.2018

 

Fen Bilimleri

25.10.2018

06.12.2018

 

Sosyal Bilgiler

16.11.2018

28.12.2018

 

İngilizce

23.11.2018

21.12.2018

 

Din Kül. ve Ahlak Bil.

06.11.2018

25.12.2018

 

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım

 

 

 

Almanca

12.11.2018

24.12.2018

 

Seçmeli Matematik Uygulamaları

18.10.2018

29.11.2018

 

Seçmeli Bilim Uygulamaları

16.11.2018

28.11.2018

 

Seçmeli Yabancı Dil

21.11.2018

19.12.2018

 




7A SINIFI

 

1. Yazılı

2. Yazılı

3. Yazılı

Türkçe

16.11.2018

28.12.2018

 

Matematik

15.11.2018

20.12.2018

 

Fen Bilimleri

24.10.2018

05.12.2018

 

Sosyal Bilgiler

20.11.2018

17.12.2018

 

İngilizce

02.11.2018

 14.12.2018 

 

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

 12.11.2018

24.12.2018 

 

Teknoloji ve Tasarım

 

 

 

Almanca

16.11.2018

28.12.2018

 

Seçmeli Matematik Uygulamalar

17.10.2018

28.11.2018

 

Seçmeli Bilim Uygulamaları

14.11.2018

26.12.2018

 

Seçmeli Yabancı Dil

05.11.2018

21.12.2018

 

 

7B SINIFI

 

1. Yazılı

2. Yazılı

3. Yazılı

Türkçe

16.11.2018

28.12.2018

 

Matematik

12.11.2018

19.12.2018

 

Fen Bilimleri

24.10.2018

05.12.2018

 

Sosyal Bilgiler

21.11.2018

12.12.2018

 

İngilizce

02.11.2018 

14.12.2018 

 

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

19.11.2018

24.12.2018

 

Teknoloji ve Tasarım

 

 

 

Almanca

16.11.2018

28.12.2018

 

Seçmeli Matematik Uygulamaları

16.10.2018

17.11.2018

 

Seçmeli Bilim Uygulamaları

14.11.2018

26.12.2018

 

Seçmeli Yabancı Dil

05.11.2018

21.12.2018

 

 

7C SINIFI

 

1. Yazılı

2. Yazılı

3. Yazılı

Türkçe

16.11.2018

28.12.2018  

Matematik

13.11.2018

18.12.2018

 

Fen Bilimleri

24.10.2018

05.12.2018

 

Sosyal Bilgiler

21.11.2018

19.12.2018

 

İngilizce

02.11.2018

14.12.2018

 

Din Kül. ve Ahlak Bil.

15.11.2018

27.12.2018

 

Teknoloji ve Tasarım

     

Almanca

12.11.2018

24.12.2018

 

Seçmeli Matematik Uygulamaları

22.10.2018

26.11.2018

 

Seçmeli Bilim Uygulamaları

14.11.2018

26.12.2018

 

Seçmeli Yabancı Dil

05.11.2018

21.12.2018

 
 

8A SINIFI

 

1. Yazılı

2. Yazılı

3. Yazılı

Türkçe

16.11.2018

28.12.2018

 

Matematik

12.11.2018

21.12.2018

 

Fen Bilimleri

25.10.2018

06.12.2018

 

İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük

23.11.2018

28.12.2018

 

İngilizce

06.11.2018

13.12.2018 

 

Teknoloji ve Tasarım

   

 

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

14.11.2018

26.12.2018

 

Seçmeli Matematik Uygulamaları

19.10.2018

30.11.2018

 

Seçmeli Bilim Uygulamaları

15.11.2018

27.12.2018

 

Seçmeli Yabancı Dil

 08.11.2018 

20.12.2018 

 

Almanca

15.11.2018

27.12.2018

 

 

8B SINIFI

 

1. Yazılı

2. Yazılı

3. Yazılı

Türkçe

16.11.2018

28.12.2018

 

Matematik

12.11.2018

21.12.2018

 

Fen Bilimleri

25.10.2018

06.12.2018

 

İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük

19.11.2018

28.12.2018

 

İngilizce

 06.11.2018 

 13.12.2018 

 

Teknoloji ve Tasarım

 

 

 

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

14.11.2018

26.12.2018

 

Seçmeli Matematik Uygulamaları

19.10.2018

30.11.2018

 

Seçmeli Bilim Uygulamaları

15.11.2018

27.12.2018

 

Seçmeli Yabancı Dil

08.11.2018

20.12.2018

 

Almanca

13.11.2018

25.12.2018

 

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa