Yemek Listesi

Aralık Ayı Yemek Listesi  

 

03.12.2018

04.12.2018

05.12.2018

06.12.2018

07.12.2018

Etli kuru fasulye

Pirinç Pilavı

Turşu

Mercimek Çorbası

Patatesli et tava

Mevsim Salatası

Zeytinyağlı Taze fasulye

Salçalı Makarna

Cacık

Meyve-Mandalina

Tavuk Çorbası

Ispanak

Yoğurt

Tatlı -Şekerpare

Ezogelin Çorbası

Karışık pide

Salata

Ayran

10.12.2018

11.12.2018

12.12.2018

13.12.2018

14.12.2018

Etli Nohut

Pirinç Pilavı

Çoban Salatası

Salçalı köfte

Sebzeli Makarna

Cacık

Akdeniz Türlüsü

Pirinç Pilavı

Kalburabastı tatlısı

Yayla

Çorbası

Patates musakka

Mevsim Salata

Meyve-Portakal

Domates Çorbası

Kıymalı Patatesli tepsi böreği

Yoğurt

17.12.2018

18.12.2018

19.12.2018

20.12.2018

21.12.2018

Mercimek çorbası

Et kavurma

Pirinç Pilavı

Ayran

Yeşil mercimek

Fırında makarna

Kakaolu puding

Ekşili misket köfte

Pirinç Pilavı

Mevsim Salatası

Ezogelin Çorbası

Kıymalı karnabahar

Erişte pilavı

Yoğurt

Şehriye çorbası

Mezgit Balık

Elma dilimi patates

Yeşil salatası

24.12.2018

25.12.2018

26.12.2018

27.12.2018

28.12.2018

Ezogelin Çorbası

Pilav üstü tavuk

Ayran

Meyve-mandalina

Barbunya

Şehriyeli bulgur pilavı

Salata

Tavuk Çorbası,

Karışık kızartma

Yoğurt

Piramit tatlısı

Yayla Çorbası

Kuru köfte

Erişte pilavı

Meyve-muz

Mercimek Çorbası

Etli bezelye

Pirinç Pilavı

Yoğurtlu salatalık

31.12.2018

 

 

 

 

 

S Ü P R İ Z

 

 

 

 

 

 

 

SEVGİLİ ÖĞRENCİLER; 

Sizlere sağlıklı, hijyen ve damak tadına uygun, severek tüketebileceğiniz yiyecekleri sunmaya çalışıyoruz.

Temel prensibimiz, sizlerin sağlıklı, hijyen beslenmesi olduğu için, bizler gıdaların hijyenine, mutfağın hijyenine ve kişisel hijyene çok dikkat ediyoruz.

Sağlıklı ve başarılı bir eğitim yılı geçirmenizi diliyoruz. Ağız tadınızın daim olması dileğiyle.

              Ramazan ERDEN                 Ekber PEKŞEN                                   Ayser YILMAZ

                      Aşçı                                   Aşçı                                          Okul Müdürü 

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa