Veli - Öğretmen Görüşme Saatleri

 

ÖZEL FETHİYE İLKOKULU/ORTAOKULU

2017–2018 DERS YILI

ÖĞRETMEN – VELİ GÖRÜŞMESİ ZAMAN ÇİZELGESİ YAKINDA EKLENECEKTİR.

 

 

Adı Soyadı

Branşı

Görüşme Günleri Saatleri

1

Ayser YILMAZ

Okul Müdürü

Tam Gün

2

Özay DİNCER

Müdür Yardımcısı

Tam Gün

3

Müjde YORULMAZ

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Tam Gün

4

Arzu HARIMCI

Anasınıfı A Öğretmeni

Pzt. 13:00-14:00

Cuma 10:00-11:00

5

Hatice DUMAN

Anasınıfı A Öğretmeni

Salı 13:00-13:40

Prş. 09:50-10:30

6

H. Deniz ÇAYIRLI

Anasınıfı B Öğretmeni

Salı 13:00-13:40

Prş. 09:50-10:30

7

Erol ERDOĞAN

1/A Sınıf Öğretmeni

Salı 13:00-14:30

Prş. 10:30-12:00

8

Hidayet ATLIHAN

1/B Sınıf Öğretmeni

Pzt. 13:00-14:30

Cuma 13:00-14:30

9

Özden GÜNER

2/A Sınıf Öğretmeni

Salı 10:30-12:00

Prş. 13:00-14:30

10

Ernur KARGIN

2/B Sınıf Öğretmeni

Pzt. 10:30-12:00

Çrş. 13:00-14:30

11

Medine GÖKMEN

3/A Sınıf Öğretmeni

Çrş. 10:30-12:00

Cuma10:30-12:00

12

Seray KORKMAZ

3/B Sınıf Öğretmeni

Salı 10:30-12:00

Prş. 13:00-14:30

13

Mansur KARAKAN

4/A Sınıf Öğretmeni

Salı 13:00-14:30

Prş. 10:30-12:00

14

Gündoğan BAL

4/B Sınıf Öğretmeni

Pzt. 13:00-14:30

Çrş. 10:30-12:00

15

Aygül BRADERİN

Sınıf Öğretmeni

Tam Gün

16

Özlem AKÇİN

Türkçe Öğretmeni

Çrş. 10:00-12:00

Cuma 13:00-14:30

17

Fatima ÇAYLI

Türkçe Öğretmeni

Salı 13:00-14:30

Çrş. 10:30-12:00

18

Anıl YALÇIN

Matematik Öğretmeni

Salı 14:30-16:00

Cuma 13:00-14:30

19

Özlem SESİGÜR

Matematik Öğretmeni

Çrş. 10:30-12:00

Cuma 10:30-12:00

20

Özlem ACAR

Matematik Öğretmeni

Salı 10:30-12:00

Prş. 10:30-12:00

21

Çilehan GÜRSOY

Fen Bilimleri Öğretmeni

Salı 10:30-12:00

Prş. 09:00-10:30

22

Özlem KİPER

Fen Bilimleri Öğretmeni

Pzt. 13:00-14:30

Çrş. 13:00-14:30

23

Selçuk ZEYBEK

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Salı 10:30-12:00

Cuma 14:00-15:30

24

Mesut ATLI

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Pzt. 13:00-14:30

Prş. 13:00-14:30

25

Elvan GÖÇER

İngilizce Öğretmeni

Pzt. 10:30-12:00

Prş. 13:00-14:30

26

Bilge ÖZDEMİR

İngilizce Öğretmeni

Salı 09:00-10:30

Prş. 14:30-16:00

27

Dilşad BOZDAĞ

İngilizce Öğretmeni

Salı 09:00-10:30

Cuma 10:30-12:00

28

Bengü ÖZTÜRK

İngilizce Öğretmeni

Salı 09:00-10:30

Çrş. 10:30-12:00

29

Senem SARI

İngilizce Öğretmeni

Pzt. 14:30-16:00

Salı 09:00-10:30

30

Eylem AKDAĞ

Almanca Öğretmeni

Salı 10:30-12:00

Prş. 10:30-12:00

31

İbrahim ÇOBAN

Din Kült. ve Ah. Bil. Öğretmeni

Çrş. 10:30-12:00

Cuma 10:30-12:00

32

Funda ÇIRPAN

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Çrş. 09:00-10:30

Cuma 10:00-11:30

33

H. Abidin TOPÇU

Müzik Öğretmeni

Pzt. 10:00-11:30

Cuma 13:00-14:30

34

Selin AKSAL

Beden Eğitimi Öğretmeni

Salı 10:00-11:30

Prş. 13:00-14:30

35

Emre BAŞ

Beden Eğitimi Öğretmeni

Salı 10:00-11:30

Prş. 13:00-14:30

36

Uğur DUMAN

Bilgisayar Öğretmeni

Salı 10:00-11:30

Cuma 10:00-11:30

37

Ecem Sevde DURMUŞ

Drama Öğretmeni

Çrş. 15:20-16:10

Cuma 15:20-16:10

38

Cengiz ŞATIR

Satranç Öğretmeni

Salı Tam Gün

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa