Kadromuz

+ İdari Kadro

     
Cemil GÜRSOY   Ayser YILMAZ   Özay DİNCER   Ümit GÜRSOY
Kurucu Temsilcisi   Okul Müdürü   Müdür Yardımcısı   Muhasebe Şefi

+ Rehberlik ve Psikolojik Danışman Öğretmenimiz

 
 Müjde YORULMAZ  
   

+ Ana Sınıfı Öğretmenlerimiz

     
Arzu HARIMCI   H. Deniz ÇAYIRLI    
         

+ Sınıf Öğretmenlerimiz

     
Erol ERDOĞAN   Hidayet ATLIHAN    Özden GÜNER   Ernur KARGIN 
2A Sınıf Öğretmeni   2B Sınıf Öğretmeni   3A Sınıf Öğretmeni   3B Sınıf Öğretmeni

 
       
     
Medine GÖKMEN   Seray KORKMAZ   Aygül Braderin    Nuray KESKİN  
4A Sınıf Öğretmeni   4B Sınıf Öğretmeni   1A Sınıf Öğretmeni     1B Sınıf Öğretmeni

           
           
Özay DİNCER 
           
Sınıf Öğretmeni            

+ Türkçe Öğretmenlerimiz

   
Özlem AKÇİN   Fatima ÇAYLI Emine Gülden ÇOLAK   
 8A Sınıf Öğretmeni        

+ Fen ve Teknoloji Öğretmenlerimiz

     
Çilehan GÜRSOY   Özlem KİPER   Zeynep BİLEN
    7A Sınıf Öğretmeni    

+ Matematik Öğretmenlerimiz

     
Anıl YALÇIN   Özlem SESİGÜR    Özlem BOZBAŞ
  5A Sınıf Öğretmeni   6A Sınıf Öğretmeni   5B Sınıf Öğretmeni

+ İngilizce Öğretmenlerimiz

 

   
Ayser YILMAZ   Elvan GÖÇER   Bilge ÖZDEMİR   Dilşad BOZDAĞ
        6B Sınıfı Öğretmeni    7B Sınıfı Öğretmeni 
   
 
 
     
Bengü ÖZTÜRK   Selen ERDİKUT DEMİR   Tuğçe KARTAL    Erdoğan HEKİMCİ 
             

+ Sosyal Bilgiler Öğretmenlerimiz

     
Selçuk ZEYBEK    Mesut ATLI    
7C Sınıf Öğretmeni         

+ Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenimiz

   
Asım YAĞLI    
     

+ Almanca Öğretmenimiz

 
Eylem AKDAĞ  
8-B Sınıf Öğretmeni   

+ Görsel Sanatlar Öğretmenimiz

   
Funda ÇIRPAN    
     

+ Müzik Öğretmenimiz

     
Önder YILDIRIM    
     

+ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenlerimiz

 
Selin FERİZCAN   Emre BAŞ
     

+ Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz

     
Uğur DUMAN    
     

+ Rusça Öğretmenimiz

 
 Huriye ERSOY  
   

+ Satranç Öğretmenimiz

     
Cengiz ŞATIR    
     

+ Yazı İşleri

   
Hediye SABANCI   Seray ÇAMCI   Melike KIRLI
         

+ Hizmet Bölümü

       
Şükrü DÖNMEZ   Dönay GÖKGÖZ   Hatice YEĞEN   Adem KÜÇÜKÇOBAN  
Hizmetli   Hizmetli   Hizmetli   Hizmetli  

 
 
 
 
       
Ramazan ERDEN   Ekber PEKŞEN   Ayşe TUGAY   Sabri KURT  
Aşçı   Aşçı   Aşçı Yardımcısı   Hizmetli  

             
           
Erhan KOCA    Sevginaz GÜRSOY          
Aşçı Yardımcısı   Kantin Görevlisi          

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa