Kadromuz

+ İdari Kadro

     
Cemil GÜRSOY   Ayser YILMAZ   Özay DİNCER   Ümit GÜRSOY
Kurucu Temsilcisi   Okul Müdürü   Müdür Yardımcısı   Muhasebe Şefi

+ Ana Sınıfı Öğretmenlerimiz

   
Arzu HARIMCI   H. Deniz ÇAYIRLI   Hatice DUMAN
         

+ Sınıf Öğretmenlerimiz

     
Erol ERDOĞAN   Hidayet ATLIHAN    Özden GÜNER   Ernur KARGIN 
1A Sınıf Öğretmeni   1B Sınıf Öğretmeni   2A Sınıf Öğretmeni   2B Sınıf Öğretmeni

 
       
     
Medine GÖKMEN   Seray KORKMAZ   Mansur KARAKAN    Gündoğan BAL
3A Sınıfı Öğretmeni   3B Sınıfı Öğretmeni    4A Sınıf Öğretmeni   4B Sınıf Öğretmeni

           
         
Özay DİNCER 
  Aygül Braderin         
Sınıf Öğretmeni   Sınıf Öğretmeni         

+ Rehberlik ve Psikolojik Danışman Öğretmenimiz

 
 Müjde YORULMAZ  
   

+ Türkçe Öğretmenlerimiz

     
Özlem AKÇİN   Fatima ÇAYLI    
7A Sınıfı Rehber Öğretmeni        

+ Sosyal Bilgiler Öğretmenlerimiz

     
Selçuk ZEYBEK    Mesut ATLI    
 6C Sınıfı Rehber Öğretmeni        

+ Matematik Öğretmenlerimiz

     
 Anıl YALÇIN   Özlem SESİGÜR    Özlem ACAR 
         

+ Fen ve Teknoloji Öğretmenlerimiz

 
Çilehan GÜRSOY   Özlem KİPER
 8B Sınıfı Rehber Öğretmeni   6A Sınıfı Rehber Öğretmeni

+ İngilizce Öğretmenlerimiz

 

   
Ayser YILMAZ   Elvan GÖÇER   Bilge ÖZDEMİR   Dilşad BOZDAĞ
    8A Sınıfı Rehber Öğretmeni       6B Sınıfı Rehber Öğretmeni 

 
 
 
         
Bengü ÖZTÜRK    Senem SARI        
             

+ Almanca Öğretmenimiz

 
Eylem AKDAĞ  
7B Sınıfı Rehber Öğretmeni  

+ Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenimiz

   
İbrahim ÇOBAN    
     

+ Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz

 
Selin AKSAL   Emre BAŞ
     

+ Görsel Sanatlar Öğretmenimiz

   
Funda ÇIRPAN    
     

+ Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz

     
Uğur DUMAN    
     

+ Müzik Öğretmenimiz

     
H. Abidin TOPÇU    
Müzik Öğretmeni    

+ Satranç Öğretmenimiz

     
Cengiz ŞATIR    
     

+ Rusça Öğretmenimiz

 
 Huriye ERSOY  
   

+ Yazı İşleri

   
Hediye SABANCI   Seray ÇAMCI   Melike KIRLI
         

+ Hizmet Bölümü

       
Şükrü DÖNMEZ   Dönay GÖKGÖZ   Hatice YEĞEN   Adem KÜÇÜKÇOBAN  
Hizmetli   Hizmetli   Hizmetli   Hizmetli  

 
 
 
 
       
Ramazan ERDEN   Ekber PEKŞEN   Ayşe TUGAY   Sabri KURT  
Aşçı   Aşçı   Aşçı Yardımcısı   Hizmetli  

             
           
Erhan KOCA    Sevginaz GÜRSOY          
Aşçı Yardımcısı   Kantin Görevlisi          

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa