İdari Kadro
 
Cemil GÜRSOY Ayser YILMAZ   Özay DİNCER  Ümit GÜRSOY
Kurucu Temsilcisi Okul Müdürü  Müdür Yardımcısı  Muhasebe Müdürü

  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık  
 
Müjde YORULMAZ
 

 Anasınıfı Öğretmenlerimiz 
 
Arzu HARIMCI H.Deniz ÇAYIRLI
   

Sınıf Öğretmenlerimiz
 
Aygül BRADERIN Nuray KESKİN Erol ERDOĞAN Hidayet ATLIHAN
1/A Sınıf Öğretmeni 1/B Sınıf Öğretmeni  2/A Sınıf Öğretmeni 2/B Sınıf Öğretmeni
Erol ERDOĞAN 
Özden GÜDER Ernur KARGIN Medine GÖKMEN Seray KORKMAZ
3/A Sınıf Öğretmeni 3/B Sınıf Öğretmeni  4/A Sınıf Öğretmeni 4/B Sınıf Öğretmeni

Türkçe Öğretmenlerimiz
 
Özlem AKÇİN Fatima ÇAYLI Emine Gülden ÇOLAK
8/A Sınıf Öğretmeni    

Fen ve Teknoloji Öğretmenlerimiz
 
Çilehan GÜRSOY Özlem KİPER Zeynep BİLEN
  7/A Sınıf Öğretmeni   

Matematik Öğretmenlerimiz
 
Anıl YALÇIN Özlem SESİGÜR Özlem BOZBAŞ
5/A Sınıf Öğretmeni  6/A Sınıf Öğretmeni  5/B Sınıf Öğretmeni 

İngilizce Öğretmenlerimiz
 
Ayser YILMAZ Elvan GÖÇER Bilge ÖZDEMİR Dilşad BOZDAĞ
    6/B Sınıf Öğretmeni 7/B Sınıf Öğretmeni
 
Bengü ÖZTÜRK Selen Erdikut DEMİR Tuğçe KARTAL Erdoğan HEKİMCİ
       

Sosyal Bilgiler Öğretmenlerimiz
 
Selçuk ZEYBEK Mesut ATLI
7/C Sınıf Öğretmeni  

  Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi  
 
Asım YAĞLI

   Almanca Öğretmenimiz   
 
Eylem AKDAĞ
 8/B Sınıf Öğretmeni

   Görsel Sanatlar Öğretmenimiz   
 
Funda ÇIRPAN

   Müzik Öğretmenimiz   
 
Önder YILDIRIM

   Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz   
 
Uğur DUMAN

    Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenlerimiz    
 
Selin FERİZCAN Emre BAŞ

   Satranç Öğretmenimiz   
 
Cengiz ŞATIR

Yazı İşleri
 
Hediye SABANCI Seray ÇAMCI Melike KIRLI

Hizmet Bölümü
 
Şükrü DÖNMEZ Dönay GÖKGÖZ Hatice YEĞEN Adem KÜÇÜKÇOBAN
Hizmetli Hizmetli Hizmetli Hizmetli
 
Ramazan ERDEN Ekber PEKŞEN Ayşe TUGAY Sabri KURT
Aşçı Aşçı Aşçı Yardımcısı Hizmetli
 
Erhan KOCA Sevginaz GÜRSOY
Aşçı Yardımcısı Kantin Görevlisi

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si