2018–2019 DERS YILI ÖĞRETMEN – VELİ GÖRÜŞMESİ ZAMAN ÇİZELGESİ

1

 Ayser YILMAZ

 Okul Müdürü

Tam Gün

2

 Özay DİNCER

 Müdür Yardımcısı

Tam Gün

3

 Müjde YORULMAZ

 Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Tam Gün

4

 Arzu HARIMCI

 Anasınıfı A Öğretmeni

Salı 10:30-11:20

Çrş. 13:00-14:00

5

 H. Deniz ÇAYIRLI

 Anasınıfı B Öğretmeni

Pzt. 10:00-11:00

Cuma 13:00-14:00

6

 Aygül BRADERİN

 1/A Sınıf Öğretmeni

Pzt. 13:00-14:30

Prş. 13:00-14:30

7

 Nuray KESKİN

 1/B Sınıf Öğretmeni

Salı 14:00-15:30

Cuma 10:30-12:00

8

 Erol ERDOĞAN

 2/A Sınıf Öğretmeni

Pzt. 10:30-12:00

Çrş. 10:30-12:00

9

 Hidayet ATLIHAN

 2/B Sınıf Öğretmeni

Çrş. 13:00-14:30

Cuma 09:00-10:30

10

 Özden GÜNER

 3/A Sınıf Öğretmeni

Pzt. 10:30-12:00

Çrş. 13:00-14:30

11

 Ernur KARGIN

 3/B Sınıf Öğretmeni

Pzt. 13:00-14:30

Prş. 10:30-12:00

12

 Medine GÖKMEN

 4/A Sınıf Öğretmeni

Salı 09:00-10:30

Cuma 10:00-11:30

13

 Seray KORKMAZ

 4/B Sınıf Öğretmeni

Pzt. 13:00-14:30

Prş. 10:30-12:00

14

 Özlem AKÇİN

 Türkçe Öğretmeni

Salı 10:30-12:00

Prş. 10:30-12:00

15

 Fatima ÇAYLI

 Türkçe Öğretmeni

Pzt. 13:00-14:30

Çrş. 10:30-12:00

16

 Emine GÜLDEN ÇOLAK

 Türkçe Öğretmeni

Tam Gün

17

 Anıl YALÇIN

 Matematik Öğretmeni

Salı 10:30-12:00

Cuma 10:30-12:00

18

 Özlem SESİGÜR

 Matematik Öğretmeni

Pzt. 10:30-12:00

Salı 10:30-12:00

19

 Özlem BOZBAŞ

 Matematik Öğretmeni

Çrş. 10:30-12:00

Cuma 10:30-12:00

20

 Çilehan GÜRSOY

 Fen Bilimleri Öğretmeni

Pzt. 10:30-12:00

Salı 10:30-12:00

21

 Özlem KİPER

 Fen Bilimleri Öğretmeni

Salı 10:30-12:00

Cuma 10:30-12:00

22

 Zeynep BİLEN

 Fen Bilimleri Öğretmeni

Çrş. 10:30-12:00

Cuma 10:30-12:00

23

 Selçuk ZEYBEK

 Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Pzt. 13:00-14:30

Prş. 13:00-14:30

24

 Mesut ATLI

 Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Pzt. 10:30-12:00

Salı 13:00-14:30

25

 Elvan GÖÇER

 İngilizce Öğretmeni

Salı 10:30-12:00

Cuma 13:00-14:30

26

 Bilge ÖZDEMİR

 İngilizce Öğretmeni

Salı 10:30-12:00

Prş. 14:30-16:00

27

 Dilşad BOZDAĞ

 İngilizce Öğretmeni

Çrş. 10:30-12:00

Cuma 10:30-12:00

28

 Bengü ÖZTÜRK

 İngilizce Öğretmeni

Salı 09:00-10:30

Çrş. 10:30-12:00

29

 Selen ERDİKUT DEMİR

 İngilizce Öğretmeni

Salı 10:30-12:00

Çrş. 14:30-16:00

30

 Tuğçe KARTAL

 İngilizce Öğretmeni

Prş. 10:30-12:00

Cuma 09:00-10:30

31

 Erdoğan HEKİMCİ

 İngilizce Öğretmeni

Çrş. 10:00-12:00

Cuma 09:00-10:30

30

 Eylem AKDAĞ

 Almanca Öğretmeni

Pzt. 09:30-11:00

Prş. 10:30-12:00

31

 Asım YAĞLI

 Din Kült. ve Ah. Bil. Öğretmeni

Salı 10:30-12:00

Prş. 10:30-12:00

32

 Funda ÇIRPAN

 Görsel Sanatlar Öğretmeni

Çrş. 13:00-14:30

Salı 09:00-10:30

33

 Önder YILDIRIM

 Müzik Öğretmeni

Çrş. 10:30-12:00

Cuma 10:30-12:00

34

 Selin FERİZCAN

 Beden Eğitimi Öğretmeni

Pzt. 13:00-14:30

Cuma 10:30-12:00

35

 Emre BAŞ

 Beden Eğitimi Öğretmeni

Pzt. 13:00-14:30

Cuma 10:30-12:00

36

 Uğur DUMAN

 Bilgisayar Öğretmeni

Pzt. 13:00-14:30

Çrş. 10:30-12:00

37

 Ecem Sevde DURMUŞ

 Drama Öğretmeni

Çrş. 14:30-16:00

Prş. 15:20-16:10

38

 Cengiz ŞATIR

 Satranç Öğretmeni

Salı Tam Gün

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si   Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su   Küçük Kızlar Atlama Türkiye 3.sü   Erkek Basketbol İl 3.sü   İl Satranç Turnuvası 3.sü   Tenis Küçük Kızlar İl 1.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si   Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su   Tenis Tek Bayan Türkiye 2.si   Küçük Kızlar Yüksek Atlama Türkiye 2.si