Özel Fethiye’de 8. Sınıfa Geçen Öğrenci Velilerine TEOG Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Özel Fethiye İlkokulu/Ortaokulu rehberlik servisi ve branş öğretmenleri ile Türkiye genelinde Merkezi Sistem Ortak Sınavları(TEOG) hakkında 8. Sınıfa geçen öğrencilerin velilerine okul salonunda 07 Haziran 2017 Çarşamba günü bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Tüm öğrenci velilerinin katıldığı toplantıda çalışma takvimine göre konu kazanımları, ortaöğretime geçiş sistemi dâhilinde uygulanacak çalışma prensipleri, merkezi sistem ortak sınavların hangi aylarda ve nasıl yapılacağı, öğretmenlerin kendi yapacakları yazılı sınavlar, yaz dönemi çalışmaları nasıl olmalı ve bu süreci nasıl verimli geçirmeli ile ilgili bilgiler ayrıntılı bir biçimde velilere aktarıldı.

Özel Fethiye İlkokulu/Ortaokulu Müdürü Sayın Ayser YILMAZ toplantı sonunda “Merkezi Sistem Ortak Sınavları(TEOG) ile ilgili hazırlıkların en iyi şekilde tamamlandığını, sınavlarla ilgili olarak tecrübelerinin arttığını ve buna bağlı olarak başarıları kazandıklarını belirtti. Bu yıl da çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz, 7. Sınıftan 8’e geçen öğrencilerimizin velilerini de gerekli bilgilendirmeleri yaptık.” Dedi. 

 

 
Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa