Özel Fethiye Yıldız Erkek Tenis Takımı Grup Birincisi

Özel Fethiye İlkokulu/Ortaokulu, sportif başarılarına bir yenisini daha ekledi. 10-13 Mayıs 2017 tarihlerinde İzmir’de düzenlenen okullar arası Yıldız Erkek ve Yıldız Kız Tenis Grup Birinciliğine Özel Fethiye Ortaokulu öğrencileri de katılmıştır. Özel Fethiye Ortaokulu Yıldız Kız takımı başarılı maçlar çıkararak GRUP ÜÇÜNCÜSÜ, Yıldız Erkek takımı ise büyük başarıya imza atarak GRUP BİRİNCİSİ olmuştur. Okulu ve ilçeyi İzmir’de başarılı bir şekilde temsil ederek büyük bir başarı örneği gösteren okul takımları herkesin gururu oldu. Yıldız Erkek takımının elde ettiği birincilik sonucunda Özel Fethiye Ortaokulu öğrencileri 01-05 Haziran 2017 tarihlerinde İzmir’de düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasında Okulumuzu, ilçemizi ve ilimizi temsil edeceklerdir.

Kazanılan bu zafer sonrasında Okul Müdürü Ayser YILMAZ “Akademik alanda elde ettiğimiz başarılarımıza sosyal ve sportif alanda da aldığı başarılarla devam etmekteyiz. Önce İl birinciliği ile yaşadığımız gururdan sonra yıldız erkek tenis takımımızla da grup birinciliğini kazandık. Öğrencilerimize elde ettikleri birincilikten ve bize yaşattıkları mutluluktan dolayı kendilerini, çalıştırıcılarını ve en büyük destekçileri olan ailelerini okulumuz adına tebrik ve teşekkür ediyorum. Özverili çalışmalarını sürdüren ve öğrencilerimizin en büyük destekçileri olan beden eğitimi öğretmenlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Türkiye şampiyonasında öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Özel Fethiye Ortaokulu öğrencilerine Türkiye Şampiyonasında başarılar dileriz.

 
Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa