Özel Fethiye Sporcularına Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden Ödül

Özel Fethiye İlkokulu/Ortaokulu küçük tenisçileri Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün davetiyle Muğla gitti.           

18-19 Mart 2017 tarihlerinde Muğla yapılan Küçük Kız, Küçük Erkek tenis il birinciliği ve 08-12 Nisan 2017 tarihlerinde Kocaeli ’nde yapılan Küçük Kız, Küçük Erkek tenis grup birinciliği yarışmalarında başarılı maçlar çıkartarak önce il birinciliği daha sonra da grup birinciliği alan Özel Fethiye İlkokulu/Ortaokulu Küçük Kız, Küçük Erkek tenisçileri Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün davetlisi olarak Muğla’ya gitti.                                                    

Özel Fethiye İlkokulu ve Ortaokulu sporcuları Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan ÖÇALMAZ'I makamında ziyaret ettiler. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tenis Erkek takımı antrenörü ve Tenis İl Temsilcisi Doç. Dr. Osman MUTLU’nun da hazır bulunduğu ziyarette Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan ÖÇALMAZ sporcuları ve öğretmenlerini elde edilen başarıdan dolayı kutladı ve sporculara hediyeler verdi.

Sporcuları il maçlarında ve özellikle ili temsilen katıldıkları grup maçlarındaki başarılarından dolayı tebrik eden Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan ÖÇALMAZ sporculara Türkiye Şampiyonası için başarılar diledi.

 
Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa