Özel Fethiye’de Dünya Tiyatrolar Günü

Özel Fethiye İlkokulu / Ortaokulu ’nda 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü öğrencilerimizin hazırladığı masal canlandırmalarıyla ile coşkulu bir şekilde kutlandı.

Program sınıf öğretmenlerimizin günün anlam ve önemi anlatan konuşmasıyla başladı. Daha sonra öğrencilerimizin hazırladığı masal canlandırmasıyla devam etti.

Dünya Tiyatrolar Günü etkinliklerinde 2. Sınıf Öğrencilerimiz “Mutsuz Prenses ve Pamuk Prenses” masallarını canlandırdı. Canlandırılan oyunlarda öğrencilerimiz başarılı bir performanslar sergileyip, izleyenlere heyecanlı anlar yaşatarak öğrenci arkadaşlarına da bir takım mesajları ilettiler. Öğrencilerimiz yaptıkları canlandırmalarda çocuk eğitimde masalların önemi vurgulandı. Anne ve babalarından da kendilerine sık sık masallar anlatmalarını istediler. 

Program, müzik öğretmeni eşliğinde masallara uygun şarkıların söylenmesiyle sona erdi.

 
Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa