Özel Fethiye’de Sokak Hayvanları Bilgilendirme Çalışması

Okulumuz öğrencilerine Fethiye FETAV Hayvan Dostları Grubu tarafından “Sokak Hayvanları” konusunda bilgilendirme çalışması yapıldı.

Fethiye FETAV Hayvan Dostları Grubu tarafından ilçe genelinde yürütülen sosyal sorumluluk projesinde ilköğretim öğrencilerinde “Çocukların hayvanlara yaklaşımı ve davranışları, hayvan sevgisi, olası riskler ve bu konularda farkındalık yaratmak” amacıyla bilgilendirme çalışmaları yapılmaktadır. 01.03.2017 Çarşamba günüde okulumuz konferans salonunda 3 oturumda yapılan bilgilendirme çalışmalarda öğrencilere sokak hayvanları ile ilgili video izlettirip daha sokak hayvanları konusunda bilgiler verip, onlara nasıl davranmalıyız ve onlar için neler yapabiliriz gibi konularda bilgilendirme yaptılar. Canlandırmalarında yapıldığı seminerde, sorulan sorulara cevap veren öğrencilere mama kapları ve sticker hediye edildi.

Fethiye FETAV Hayvan Dostları Grubunun yürütmüş olduğu bu sosyal sorumluluk projesi ile öğrencilerimize yeni bir sorumluluk kazandırmış olduk. Öğrencilerimiz hediye aldıkları mama kapları ile artık her gün sokak hayvanlarına yemek ve su verme alışkanlığı edinmiş oldular. Özel Fethiye ailesi olarak bizlerde Fethiye FETAV Hayvan Dostları Grubuna yürütmüş oldukları bu sosyal sorumluluk projeleri için teşekkür ediyoruz.   

 
Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa