Özel Fethiye’de Bireylerde Öğrenme Güçlüğü Semineri

Özel Fethiye’de Bireylerde Öğrenme Güçlüğü Semineri

Özel Fethiye İlkokulu/Ortaokulu akademik çalışmalar kapsamında hizmet içi eğitim seminerlerine devam etmektedir.

Özel Fethiye İlkokulu/Ortaokulu öğretmenlerine Özel Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi eğitmenleri tarafından “Bireylerde Öğrenme Güçlüğü” konusunda seminer verildi. Seminerde öğrenme güçlüğünün ne olduğu, nasıl fark edilebileceği, belirtilerinin ne olduğu, öğrenme güçlüğü tanımlandıktan sonra bireye nasıl yaklaşılması gerektiği anlatıldı. Örnek videolar ile de öğrenme güçlüğü olan öğrencilerin tutumları ve yaklaşımları gösterildi. Konu ile ilgili olarak öğretmenlerin sorularının cevaplanmasıyla seminer sona erdi.

Özel Fethiye İlkokulu/Ortaokulu öğretmenleri bu seminer ile bilgilerini tazeleyerek, konu ile ilgili kullanabilecekleri yeni materyalleri ve kaynak kitapları da öğrenmiş oldular. Özel Fethiye İlkokulu/Ortaokulu ailesi olarak Özel Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi eğitmenlerine katkılarından dolayı teşekkür ederiz. 

 
Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa