Are You a Good Speaker?

Fethiye’de İngilizce ve Almanca öğretimi ile marka haline gelmiş Özel Fethiye İlkokulu ve Ortaokulu İngilizce ve Almanca öğretmenleri 11 Kasım 2016 tarihinde okulumuzda Cambridge University Press’ten gelen Jackie Halsall isimli eğitim danışmanı tarafından verilen “Assessment of Speaking” konulu seminere katılmışlardır.

Eğitimin sonu olmadığını bilen ve her zaman bu doğrultuda uzun yıllardır çalışan ,yurt içi ve yurt dışı bir çok semineri takip eden öğretmenler katıldıkları seminerde “Speaking” gibi ölçme ve değerlendirme konusunda zor bir beceriyi nasıl değerlendireceklerini ve bu değerlendirmede nelere dikkat edeceklerini 2 saat süren faydalı bir seminerle pekiştirdiler.


 
Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa