Denizli-Pamukkale Gezimiz

Özel Fethiye İlköğretim Okulu Gezi, Tanıtım ve Turizm Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen okul gezileri bu yılda çok renkli geçti.

28 Mayıs 2016 Cumartesi günü Denizli/Pamukkale gezisi düzenlendi. 4 rehber öğretmen ile Özel Fethiye İlköğretim Okulu 4 ve 5. sınıf öğrencilerinin katıldığı, birlik ve beraberliğin neşeli saatlere dönüştüğü bu gezide öğrencilerimiz Pamukkale ve Karahayıt’ın tarihi ve doğal güzelliklerini gezerek moral depoladılar.

28 Mayıs 2016 Cumartesi günü yapılan gezi de önce Pamukkale travertenleri gezildi. Daha öğretmenlerimiz eşliğinde Hierapolis Antik Kenti ziyaret edildi. Hierapolis Antik Kenti hakkında öğretmenlerimiz öğrencilere bu bölgenin tarihi hakkında detaylı bilgiler verdiler. Pamukkale’den sonra Karahayıt’a geçen öğrencilerimiz bu bölgeyi gezdikten sonra dönüş yoluna geçtiler. 

Gezi boyunca bolca fotoğraf çeken öğrencilerimiz çok eğlenceli, güzel ve unutulmaz anlar yaşadılar. Gezi boyunca da gezdikleri yerlerin hem sosyal ve kültürel yapısı hem de coğrafi özellikleri hakkında öğretmenleri tarafından bilgilendirilerek öğrendikleri konuları pekiştirme fırsatını da yakaladılar. 

 

 
Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa