Başarılarımız

2014-2015 Ders Yılı

DÜZENLEYEN KURUM

TARİH

KONUSU

ÖĞRENCİ ADI

ÖDÜL

Muğla Gençlik

Spor İl Müdürlüğü

17 Mart 2015

Yıldız Kızlar Flore Branşı Eskrim Turnuvası

Duru Şevval AYYÜCE

İl 2. Si

Muğla Gençlik

Spor İl Müdürlüğü

17 Mart 2015

Yıldız Kızlar Flore Branşı Eskrim Turnuvası

İlayda ÇANKAYA

İl 5.si

Muğla Gençlik

Spor İl Müdürlüğü

17 Mart 2015

Yıldız Erkekler Flore Branşı Eskrim Turnuvası

Yasin YEŞİL

İl 3. sü

Fethiye Merkez Atatürk İlkokulu/Ortaokulu

26 Mart 2015

Geleneksel Oyun Şenlikleri Kaleli Yakantop

Batuhan UĞURDAN

Enis Daniel KOZAN

Kaan ÇEPEL

Yasin YEŞİL

Berkant SARI

Hasan ÖZDEMİR

Mina GÖKTAŞ

İlke Naz ÜYÜK

Melisa ÖZTEKİN

Ece KARASU

Doğa YILMAZ

Damla Ece KOCAKÖSE

Ertuğrul KILIÇ

İlçe 3.sü

Fethiye Merkez Atatürk İlkokulu/Ortaokulu

26 Mart 2015

Geleneksel Oyun Şenlikleri Mendil Kapmaca

Ada BUDAK, Buğrahan ÖZGÜR, Gökçe Aygün ŞAHİN, Doğukan SESLİ, Nazlı ÖZ, Mustafa Mert ÇAMCI, Kenan HEKİMCİ,  Yiğit ÜYÜK, Dilara KARA, Arife ERGEN, Gülce ÖNAL, Uluç İlteber DÖVER, Bahar Naz APİŞ, Nehir BOZKURT

Katılım

Muğla Gençlik

Spor İl Müdürlüğü

29 Mart 2015

Minik A Erkekler Artistik Cimnastik İl Birinciliği Tunuvası

Mustafa Devrim YÜKSEL

Emre YÜCEL

Kaan ÇAKIL

İl 1. Si

Gençlik Spor Müdürlüğü

06-11 Nisan 2015

İzmir Küçük Kızlar Tenis Turnuvası

Ecem ERDEMLİ,

Ayşe ÇAPUT

Bölge Grup 2.si

Gençlik Spor Müdürlüğü

06-11 Nisan 2015

İzmir Küçük Erkekler Tenis Turnuvası

Ferdi Bryan TANGAL,

Hasan Başaran ŞİMŞEK,

Efe ÖZTÜRK,

Ulaş TUNCA

Bölge Grup 1.si

Gençlik Spor Müdürlüğü

13-18 Nisan 2015

İzmir Yıldız Erkekler Tenis Turnuvası

Kaan ÇEPEL,

Emir Yüce ONSOY

Bölge Grup 1.si

Gençlik Spor Müdürlüğü

04-09 Mayıs 2015

Trabzon Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası

Kaan ÇEPEL,

Emir Yüce ONSOY

Türkiye İlk 8 takımın içerisinde yer alındı

Gençlik Spor Müdürlüğü

12-17 Mayıs 2015 İzmir

Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası

Ferdi Bryan TANGAL,

Hasan Başaran ŞİMŞEK,

Efe ÖZTÜRK,

Ulaş TUNCA

Türkiye İlk 12 takımın içerisinde yer alındı

2013-2014 Ders Yılı

DÜZENLEYEN KURUM

TARİH

KONUSU

ÖĞRENCİ ADI

ÖDÜL

Satranç Federasyonu

Fethiye İlçe Temsilciliği

27 Ekim 2013

Cumhuriyet Kupası

Ahmet MEMİŞ

Açık Kategorisinde

İlçe 2. si

Satranç Federasyonu Fethiye İlçe Temsilciliği

21-22 Aralık 2013

Yaş Grupları Satranç Turnuvası

Mustafa Mert ÇAMCI

Rahan ÖZER

Ahmet MEMİŞ

9 yaş İlçe 2. Si

11 Yaş İlçe 2. Si

13 Yaş İlçe 3. sü

MEB

13 Aralık 2013

Fethiye Okullar arası Eskrim İl Birinciliği

Ekin Su HARIMCI

İlayda ÇANKAYA

Duru Şevval AYYÜCE

İl 3. sü

İl 3. sü

İl 6.sı

Türkiye Cimnastik Federasyonu

14-15 Aralık 2013

İzmir Kule ve Tramplen Atlama Cimnastik Testi Yarışması

Mustafa Devrim YÜKSEL

Türkiye 2. Si

MEB Türkiye Şampiyonası

21-23 Ocak 2014

Kocaeli Yıldız Kızlar Eskrim Turnuvası

Ekin Su HARIMCI

İlayda ÇANKAYA

Türkiye 3. Sü

MEB

11-14 Şubat 2014

Muğla Okullar arası Yıldız Erkek İl Birinciliği Tenis Turnuvası

Emir Yüce ONSOY

Çağatay DEMİR

 

Katılım

MEB

18-20 Şubat

Muğla Okullar arası Yıldız Erkek İl Birinciliği Masa Tenisi Turnuvası

Atalay FERSİZ

Barış Alesandro YİĞİT

Buğra Berkem KAYMANLI

Uygar GÜVENÇ

 

Takım İl 7. Si

MEB

24-28 Şubat

Fethiye Okullar arası Küçük Erkek İlçe Birinciliği

Futbol Turnuvası

Yasin YEŞİL

Berkant SARI

Özgür Baran DEMİRCİ

Ahmet ÖZTÜRK

Ali ÇOLAK

Ömer Bartu SİVA

Mete OĞUZ

Emre TUFAN

Ege BAŞBUĞ

Ali BUĞDAYCI

Ali Kemal UÇKUN

Rahan ÖZER

 

 

 

 

 

Katılım

MEB

18-20 Şubat

Muğla Okullar arası Yıldız Erkek İl Birinciliği Masa Tenisi Turnuvası

Atalay FERSİZ

Barış Alesandro YİĞİT

Buğra Berkem KAYMANLI

Uygar GÜVENÇ

 

Takım İl 7. Si

MEB

24-28 Şubat

Fethiye Okullar arası Küçük Erkek İlçe Birinciliği

Futbol Turnuvası

Yasin YEŞİL

Berkant SARI

Özgür Baran DEMİRCİ

Ahmet ÖZTÜRK

Ali ÇOLAK

Ömer Bartu SİVA

Mete OĞUZ

Emre TUFAN

Ege BAŞBUĞ

Ali BUĞDAYCI

Ali Kemal UÇKUN

Rahan ÖZER

 

 

 

Katılım

MEB

03-06 Mart 2014

Marmaris Okullar arası Küçük Kız Tenis İl Birinciliği

Ecem ERDEMLİ

Ece KARASU

İl 1. Si

MEB

17 Mart 2014

Artistik Cimnastik Yıldız Kız Ferdi Muğla Seçmesi

Melisa GÜRSOY

İl 3.sü

MEB

17 Mart 2014

Artistik Jimnastik

Minik 2 Erkek Ferdi Muğla Seçmesi

Mustafa Devrim YÜKSEL

İl 1.si

OKUL SPORLARI İL MÜDÜRLÜĞÜ

18-22 Nisan 2014

Fethiye Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği 7. sınıflar yakan top turnuvası

7. sınıflar

İlçe 4. sü

OKUL SPORLARI İL MÜDÜRLÜĞÜ

24-26 Nisan 2014

Bodrum Yelken Yarışması

Dila PEHLİVAN

Katılım

OKUL SPORLARI

28 Nisan –

1 Mayıs 2014

İzmir Tenis Grup Birinciliği

Küçük Erkek Takımı

Bölge 3. sü

OKUL SPORLARI

28 Nisan –

1 Mayıs 2014

İzmir Tenis Grup Birinciliği

Ecem ERDEMLİ

Ece KARASU

Bölge 4. sü

İl Mili Eğitim Müdürlüğü

24 Kasım

24 Kasım Öğretmenleri Günü” konulu şiir yarışması

Hande ÖZGÜN

İl 3. sü

Lions Kulübü

Mart 2014

“Dünyamız Geleceğimizdir” konulu Afiş Yarışması

İzmir Ticaret Odası Sergi Salonu

Rüya Açelya ŞANLI

Mustafa Jhon ALTINTAŞ

Melisa ÖNKOL

Ece KARASU

Sergilenmeye Layık görülmüştür.

Bu Yayınevi

 

ilçe genelindeki okullarda düzenlemiş olduğu “Kitap Okuma Yarışması”nda

Ege BAŞBUĞ

 

İlçe Birincisi

2012-2013 Ders Yılı

DÜZENLEYEN KURUM

TARİH

KONUSU

ÖĞRENCİ ADI

ÖDÜL

Milli Eğitim Bakanlığı

08 Haziran 2013

SBS

Ece Öztürk

İlçe 1.si

Can CİNDEMİR

İlçe 2.si

Satranç Federasyon Fethiye İlçe Temsilciliği

3-4 Kasım 2012

Cumhuriyet Kupası

Rahan ÖZER

Metehan ÖZGÜN

Küçükler İlçe 6. sı

Centilmenlik Ödülü

Emre YÜCEL

Mustafa Mert ÇAMCI

Ömer Alp ÖZDEMİR

Minikler Katılım Madalyası

Murat Berke KOÇ

İlçe 5.si

Kaymakam Mustafa Karslıoğlu İlkokulu

20-21 Nisan 2013

23 Nisan Çocuk Şenliği Satranç Turnuvası

Ahmet MEMİŞ

12 Yaş İlçe 2. si

Rahan ÖZER

10 yaş İlçe 2. si

Murat Berke KOÇ

İlçe 7. si

Metehan ÖZGÜN

İlçe 8. si

TSF Ortaca İlçe Temsilciliği

27-28 Nisan 2013

23 Nisan Satranç Şenliği

Ömer Alp ÖZDEMİR

Doğukan SESLİ

Batu KÖKTENER

Minikler

Katılım Madalyası

Ahmet MEMİŞ

Yıldızlar İlçe 2. si

Muğla Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü

 

Küçük Erkek Basketbol Takımı

 

Egemen ÇAÇARON                                        Caner BALKAYA

Şenol Jordan YÜKSEKSES                              Yasin YEŞİL

Javier Asensio CHOİ

 Emre Can BOLEL

Ramazan MERCAN

Berke ILGAZ

Hazar Ramazan ERİZ

Berkay ORDAY

Bora DenizSARI 

Mirza KÖKTEN

Katılım

Muğla Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü

 

Yıldız Erkek Masa Tenisi Takımı

 

Balkan ÇAKIL

Doğukan SABANCI

Yaşar Mert DEĞİRMENCİ

Katılım

Muğla Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü

 

Yıldız Kız Tenis Takımı

 

Selin Gülseren ŞİMŞEK

Meryem Elçin OFLAZ

Katılım

Muğla Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü

 

Küçük Erkek Tenis Takımı

 

Buğra Berkem KAYMANLI

Çağatay DEMİR

 

Katılım

Muğla Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü

 

Küçük Erkekler Masa Tenisi

 

Barış YİĞİT

Atalay FERSİZ

Ekin Emre DİRİBAŞ

Uygar GÜVENÇ

İl 3. sü

Muğla Gençlik ve Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü

 

Yıldız Erkekler Eskrim Flöre Branşında

Can CİNDEMİR

İl 1. Takım Olarak Türkiye 6.

Muğla Gençlik ve Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü

 

Eskrim Flöre Branşında Yıldız Kızlar

Ekin Su HARIMCI

İl 2. Si Takım Olarak Türkiye 5.

Muğla Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü

 

Yıldız Kız Artistik Cimnastik

Melisa GÜRSOY

İl 2. si

Muğla Gençlik ve Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü

 

Tramplen Atlamada

Emre Can BOLEL

Türkiye 2.

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü

10/04/2013

“Polis” konulu resim yarışması

Fatma YEŞİL

İlçe 2.si

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü

10/04/2013

“Polis” konulu şiir yarışması

Hande ÖZGÜN

İlçe 1.si

Fethiye Mavi Kuş Derneği

23 Nisan 2013

“Doğaya Mektup” konulu kompozisyon yarışması

Belce Su UYKUSUZ

Hende ÖZGÜN

Doğukan SABANCI

Rüya Açelya ŞANLI

İlçe Birincisi

İlçe İkincisi

Mansiyon

Mansiyon

Fethiye Emniyet Müdürlüğü

1-7 Mayıs

Trafik Haftası

“Trafik” konulu şiir yarışması

Doğukan SABANCI

Hande ÖZGÜN

İlçe 2. si

İlçe 3. sü

Fethiye Emniyet Müdürlüğü

1-7 Mayıs

Trafik Haftası

“Trafik” konulu resim yarışması

Metehan ÖZGÜN

İlçe 2. si

İl Milli Eğitim Müdürlüğü

16-17 Mayıs

 

“Geçmişini Bilmeyen Geleceğini Bilemez” konulu resim yarışması

Hande ÖZGÜN

İl 1. si

Ölüdeniz Belediyesi ve Bence Kitap Yayınevi

Haziran 2013

İlköğretim ve Liseler  arası Öykü Ödülleri Yarışması

Doğukan SABANCI

Ölüdeniz Öykü Ödülleri Seçkisi Kitabında

Öyküsü yayınlanmaya hak kazandı

2011-2012 Ders Yılı

DÜZENLEYEN KURUM

TARİH

KONUSU

ÖĞRENCİ ADI

ÖDÜL

Milli Eğitim Bakanlığı

Haziran 2010

7.Sınıf SBS

Yağmur MUTLU

Türkiye 1.si

Eskrim Federasyonu

24–25 Eylül 2011

Adıyaman’da  tarihleri arasında düzenlenen Süper Minikler Türkiye Kupası’nda Erkek Flore kategorisinde

Kaya Berke BEKİÇ

Türkiye 3.lüğünü

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi

10-11 Şubat 2012

Gazi Kupası

Süper Minikler Erkek Flore Branşında

Kaya Berke BEKİÇ

Türkiye 5.liği

İl Milli  Eğitim Müdürlüğü

13-14 Mart 2012

Muğla Tenis İl Birinciliği

Yıldız Kızlar Takımı

Selin Gülseren ŞİMŞEK

Eylül DİRİ

 

İl 3. lüğü

İl Milli  Eğitim Müdürlüğü

13-14 Mart 2012

Muğla Tenis İl Birinciliği

Yıldız Erkekler Takımı

Umut GÜRBÜZ

Arif Orhun ŞUMUR

Doğukan SABANCI

 

İl 2. liği

İl Milli Eğitim Müdürlüğü

27 Mart 2012

Muğla Puanlı Atletizm

Yüksek Atlama

Batuhan SERT

İl 1. si

İl Milli Eğitim Müdürlüğü

27 Mart 2012

Muğla Puanlı Atletizm

Uzun Atlama

Batuhan SERT

İl 2. si

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

06 Nisan 2012

Muğla Eskrim İl Birinciliği

Fatma YEŞİL

Can CİNDEMİR

İl 3.sü

İl 3.sü

İl Milli Eğitim Müdürlüğü

16 Nisan 2012

Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik İl Birinciliği

Hüsniye ÖZDEMİR

İl 2. si

İl Milli Eğitim Müdürlüğü

16 Nisan 2012

Küçük B Artistik Jimnastik İl birinciliği

Melisa GÜRSOY

İl 5. si

Türkiye Kürek Federasyonu

21-22 Nisan 2012

Ulusal Egemenlik Kupası Yarışları

A. Orhun ŞUMUR

GCE 4X  2.si

GCE 2X 3.sü

Lokman Hekim Esnaf Hastanesi

Ocak 2012

Resimli Masal Yarışması

Metehan ÖZGÜN

Mansiyon

 

Ömer Özyer Anadolu Öğretmen Lisesi

16 Mart 2012

“Öğretmen” konulu anı yarışması

Yasemin BIÇAK

İlçe 2. si

Ömer Özyer Anadolu Öğretmen Lisesi

16 Mart 2012

“Öğretmen” konulu resim yarışması

Belciz KESKİ

İlçe 3.sü

Ömer Özyer Anadolu Öğretmen Lisesi

16 Mart 2012

“Öğretmen” konulu şiir yarışması

Melih GÖNENLİ

İlçe 2. si

FETAV

 

Masal Anlatma Yarışması

Elif Pelin ARAN

Hande ÖZGÜN

Beyza DİKMEN

İlçe 1. si

İlçe 2. si

İlçe Mansiyon Öd.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

 

16 Nisan 2012

 

“Turizm” konulu şiir, yarışması

 

Hande ÖZGÜN

 

İlçe 3. sü

 

Ölüdeniz Belediyesi

 

23 Nisan 2012

“Sizce Dürüst İnsan Nasıl Olmalıdır” konulu kompozisyon yarışması

Hande ÖZGÜN

Doğukan SABANCI

İlçe 2. si

İlçe Mansiyon 2.si

İlçe Emniyet Müdürlüğü

11 Nisan 2012

“TRAFİK” konulu şiir yarışması

Doğukan SABANCI

İlçe 1. si

İlçe Emniyet Müdürlüğü

11 Nisan 2012

“TRAFİK” konulu kompozisyon yarışması

Doğukan SABANCI

İlçe 1. si

İlçe Emniyet Müdürlüğü

11 Nisan 2012

“TRAFİK” konulu resim yarışması

Fatma YEŞİL

İlçe 2. si

2010-2011 Ders Yılı

DÜZENLEYEN KURUM

TARİH

KONUSU

ÖĞRENCİ ADI

ÖDÜL

Türkiye Satranç Federasyonu

24–25 Aralık 2010

Türkiye Yaş Grupları İlçe Seçmeleri

Murat  Berke KOÇ

7 yaş genel  İlçe 1.si

Ece KARASU

9 yaş bayan

İlçe 3.sü

Eylül KOÇER

9 yaş bayan

İlçe 4.sü

Ahmet MEMİŞ

10 yaş genel İlçe 1.si

MEB

04-05-06 Mart 2011

İl Satranç Turnuvası

Ahmet MEMİŞ

Ekin ÖĞRETMEN

Katılım

MEB

Ocak 2011

İlçe Basketbol Turnuvası

Hürriyet DOĞAN

Eren ŞENGÜL

Erdoğan KARAYİĞİT

Burak SARI

Batuhan SERT

Egemen ORHAN

Eren TALAŞ

Gürkan SEVİNÇ

Batuhan AVCI

Mahir Soner ARDA

Arif Orhun ŞUMUR

Umut GÜRBÜZ

 

 

 

 

Takım İlçe 3. Sü

MEB - GSİM

02 Mart 2011

İl Okul Takım Tenis Müsabakaları

Hazal GÜNDAY

Yağmur İNKAYA

 

Takım İl 1.cisi

MEB -GSİM

03–04 Mart 2011

İl Okul Takım Masa Tenisi Müsabakaları

Veli Bilgehan ULUTAŞ

Yamaç SÜRÜCÜ

Cenk Meriç ÇEPEL

 

Takım İl 3. sü

Türkiye Tenis Federasyonu

12-15 Mart  2011

FETHİYE Hafta Sonu Tenis Turnuvası

Bayanlarda 14 yaş

Selin ŞİMŞEK

 

Tek Bayan 4. sü

MEB - GSİM

 Mart 2011

Yıldız Kızlar Artistik Cimnastik Takım İl Birinciliği

Ü.Ceylan ŞENTÜRK

Ceren ŞENTÜRK

Hüsniye ÖZDEMİR

Gizem ERDEM

 

Takım İl 1. si

MEB - GSİM

Nisan 2011

Küçük Kızlar Atletizm Takım İl İkincisi

 

Yüksek Atlama

Tamay TANÇ (İl 1.si)

4x100 Bayrak Koşusu

Ayşe ŞAHİN

Elif DİKMEN

Fırlatma Topu

Selin Gülseren ŞİMŞEK (İl 1.si)

Bayrak Koşusu-Uzun Atlama

Ece ÖZTÜRK

 

Takım İl 2.si

 

MEB – GSİM

Nisan 2011

Küçük Kızlar Atletizm BURSA Grup Yarışmaları 

 

Yüksek Atlama (Grup 1.si)

 Uzun Atlama (Grup 3.sü)

 Tamay TANÇ

4x100 Bayrak Koşusu

Ayşe ŞAHİN

Elif DİKMEN

Fırlatma Topu

Selin G. ŞİMŞEK (Grup 3.sü)

Bayrak Koşusu-Uzun Atlama

Ece ÖZTÜRK

 

Grup 5.si

 

MEB- GSİM

Nisan 2011

Ferdi, Yıldız Erkekler Yüksek Atlama İl Yarışmaları

Burak SARI

İl 1. si

MEB- GSİM

Nisan 2011

Ferdi, Yıldız Erkekler Yüksek Atlama Eskişehir Grup Yarışmaları

Burak SARI

Grup 2. si

MEB- GSİM

4-6 Mayıs 2011

Yıldız Kızlar Artistik Cimnastik  Türkiye Şampiyonası (Ankara)

Ü.Ceylan ŞENTÜRK

Türkiye 10. su

MEB- GSİM

 

Mayıs 2011

Küçük Kızlar Puanlı Atletizm Türkiye Şampiyonası

(Adana)

Yüksek  Atlama

Tamay TANÇ

 

Türkiye 2.si

MEB- GSİM

 

Mayıs 2011

Yıldız Kıslar Tenis Türkiye Şampiyonası (İzmir)

Yağmur İNKAYA

Hazal GÜNDAY

 

Türkiye 9.su

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

 

24 Kasım

 

Öğretmen

Şiir dalında

Eylül Naz KORKMAZGİL

 

 İlçe 1.si

Fethiye Anadolu Öğretmen Lisesi

 

16 Mart 2011

 

Öğretmen

Şiir dalında

Yağmur MUTLU

Resim dalında

Jayda Tıger TOSUN

 

İlçe 1. si

 

İlçe 3.sü

Mavi Kuş Derneği

Nisan 2011

 

Sude Naz AVCI

Jenk Games GREEN

Mansiyon

İlçe 11.si

 

Fethiye Lions Kulübü

 

4 Mayıs 2011

 

Barış Afişi Yarışması

Mahir Soner ARDA

Elif Hilal TURMUŞ

Emine TEKELİ

Eylül DİRİ

Genel Yönetmen Özel Ödülü

 

Sergilenmeye Değer

 

Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa