Özel Fethiye'den Kıyafet Yardımı

 

Özel Fethiye Eğitim Kurumları öğrenci, öğretmen ve velileri ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet ve ayakkabı yardımı yaparak sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.

Okul aile birliği velileri öncülüğünde başlatılan kıyafet ve ayakkabı yardım kampanyasına tüm öğrenci ve velilerimiz gerekli duyarlılığı göstererek katılım göstermişlerdir. Okul Müdürümüz Sayın Ayser YILMAZ, sınıf öğretmenimiz Seray KORKMAZ ve Okul Aile Birliği Başkanımız Canan HATİPOĞLU Üyelerimiz Gülşah BOZKUŞ EROĞLU ve Nilüfer BULUT’un katıldığı ziyaretle toplanan yardımlar 04.12.2018 Salı günü ilgili okula teslim edildi.

Özel Fethiye Eğitim Kurumları olarak kıyafet ve ayakkabı yardım kampanyasına katkı da bulunan öğrenci, öğretmen ve velilerimize de teşekkür ederiz.

 
Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa