Özel Fethiye Öğrencilerinden Örnek Davranış

Özel Fethiye öğrencileri Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk’ü Anma Haftası etkinlikleri kapsamında okul kantininde stant açtılar.

“Atatürk, Demokrasi ve İnsan Hakları Kulübü” öğrencileri öğretmenleriyle birlikte üzerinde Atatürk resmi, imzası bulunan rozet, bardak, tişört, sticker, ajanda vb. materyallerin satışını gerçekleştirdi. Okul kantininde bir hafta boyunca devam eden satışa öğrenciler büyük ilgi gösterdiler.

“Atatürk, Demokrasi ve İnsan Hakları Kulübü” öğrencileri, öğretmenleri ve okul Müdürü Sayın Ayser YILMAZ ile birlikte 05.11.2018 Pazartesi günü Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesini ziyaret ettiler. Okul Müdürü Sayın Ayser YILMAZ ziyarette öğrencilerin satıştan elde ettikleri gelirleri Atatürkçü Düşünce Derneği aracılığıyla üniversite öğrencilerine burs olarak verilmesi için Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Haydar Murat Topçu’ya teslim etti.

Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Haydar Murat Topçu Özel Fethiye Eğitim Kurumları öğrenci, öğretmen ve idarecilerine yaptıkları anlamlı çalışma için teşekkür etti. Dernek olarak bu parayı burs olarak ihtiyacı olan öğrencilere ulaştıracaklarını dile getirdiler.

 
Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa