Özel Fethiye’de Seçim Heyecanı

Özel Fethiye Eğitim Kurumlarında ilkokul ve ortaokul temsilcilerinin belirleneceği seçim 22.10.2018 Pazartesi günü okul bahçesinde yapıldı.

Özel Fethiye Eğitim Kurumlarının sınıf temsilcilerinin oluşturduğu öğrenci meclisi, Öğrenci Meclisi Danışman öğretmenleri Sayın Selçuk ZEYBEK, Mesut ATLI ve Hidayet ATLIHAN rehberliğinde geçen haftalarda yapılan toplantı ile aday olacak olan öğrenciler tespit edilmiş ve adaylıkları meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edilmişti. Adaylara seçim propagandası için süre verilmiş ve bu süreç içinde adaylar okul bahçesinde konuşmalar yapmış, afişler asarak propaganda sürecini çok iyi değerlendirmişlerdir.

22.10.2018 Pazartesi günü okul bahçesinde yapılan seçimde sandık başkanlarının gözetiminde oy verme işlemi gerçekleşti. İlkokulu ve Ortaokul öğrencilerinin ayrı ayrı oy kullandıkları seçim çok renkli geçti. Oy verme işlemi bittikten sonra sandık başkanlarının gözetiminde oyların sayım işlemi yapıldı. Sayım sonucunda; İlkokul Öğrenci Temsilcisi: Fatma Dem YÜCEL, Ortaokul Öğrenci Temsilcisi: Kenan HEKİMCİ olmuştur.

 

 

 
Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa