The 2nd graders and their first projects “My Favourite Insects”

The 2nd graders and their first projects “My Favourite Insects”…

Our second graders have prepared their first Projects and presented them in front of their classmates. Their projects are about their favourite insects. They have described their favourite insects by using the structures and vocabulary they have learnt in the lessons. Also they have found out interesting information about their favourite insects. So they have learnt new things about them.

2. sınıf öğrencilerimiz ve ilk projeleri “My Favourite Insects”…

Özel Fethiye İlkokulu / Ortaokulu olarak yabancı dil eğitimine çok önem vermekteyiz. Anasınıfından 8. Sınıfa kadar öğrencilerimiz için farklı çalışmalar ve etkinlikler hazırlamaktayız. Bu çerçevede 2. Sınıf öğrencilerimiz öğrendikleri ünite ile ilgili bir proje ödevi hazırlamışlardır. Hazırladıkları projeleri sınıf arkadaşlarının önünde sunmuşlardır.  Proje ödevinde en sevdikleri böcekleri anlatan öğrencilerimiz, sınıfta öğrendikleri yeni kelimeleri ve kalıpları da kullanmışlardır. Ayrıca böceklerle ilgili yeni bilgiler araştırmış ve öğrenmişlerdir.

 


 
Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa