Özel Fethiye Öğrencilerinden LÖSEV’e Yardım

Özel Fethiye Eğitim Kurumları öğrencileri oluşturdukları 2. El eşya pazarı ile örnek bir davranış daha gösterdiler.

Özel Fethiye Eğitim Kurumları Sağlık, Temizlik ve Beslenme Kulübü öğrenci ve öğretmenleri okul kantininde oluşturdukları 2. El Eşya standıyla satışlar yaptılar. 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle organize edilen etkinlikte öğrenciler 2.el eşya standında oyuncak, kalem, defter, kitap vb. ürünlerin satışını gerçekleştirdiler. 3 gün boyunca devam etkinlikte stantta bulunan ürünlerin tamamının satıldı. Bu etkinlikten elde edilen geliri Lösemili ÇocuklarVakfına bağışlayacak olan Sağlık, Temizlik ve Beslenme Kulübü öğrenci öğretmenleri Lösemili Çocuklar katkı da bulunmanın mutluluğunu yaşadılar.

Sosyal sorumluk çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Özel Fethiye Eğitim Kurumları öğrencileri ve öğretmenlerinin mutlulukları görülmeye değerdi.

 
Küçük Kızlar Yüksek Atlama 1.si - Bursa Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Takım 1.si - Muğla Türkiye Yıldız Kızlar Tenis 9.su-İzmir Küçük Kızlar Uzun Atlama 3.sü - Bursa Erkek Basketbol İlçe 3.sü 23 Nisan Satranç Turnuvası 3.sü - Muğla Küçük Kızlar Tenis İl 1.si - Muğla Küçük Kızlar Yüksek Atlama İl 1.si-Muğla Yıldız Kızlar Artistik Jimnastik Türkiye 9.su - Ankara Tenis Tek Bayan Türkiye 2. si- Ankara Küçük Kızlar Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 2. si - Bursa